ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 ЯНУАРИ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /10 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Малкото извънземно детски тв филм /Чехия, 2015г./ 15:15 Мън Уа 13-сериен анимационен филм /1 епизод/ 15:30 Мили Бате!…Писма на един дакел 5-сериен детски тв филм /България, 2000г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Мария Русалиева, Мартин Георгиев и дакелите Джери и Мишо 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Годунов. Продължението тв филм /7 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата Всяко човешко сърце е дом на вярата /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /10 епизод/п/ (12)

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал,, еп. 4 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп. 1 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал,, еп. 2 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал,, еп. 18 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13, еп. 9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал,, еп. 7 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал,, еп. 12 21:00 Премиера: “Влад” – сериал,, еп. 12 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп. 12 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.8, еп. 10 (последен) 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп. 54 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп. 117
bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп. 18, 19 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “Кухня” /п./ – сериал 10:00 “Дийп” – анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Хулио Сото Гурпиде 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп. 3, 4 19:00 “На гости на третата планета” – сериал,, еп. 136 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.35 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп. 4 22:00 “Кухня” – сериал, с.6, еп. 3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп. 18, 19 00:00 “Дийп” /п./ – анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017) 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

bTV Action
05:00 “Господарят на илюзията” – сериал,, еп. 9 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп. 15 – 18 08:00 “Господарят на илюзията” – сериал,, еп. 9 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп. 16 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп. 17 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп. 5 12:00 “Монк” – сериал, с.8, еп. 3 13:00 “Фатален обмен” – трилър, криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Том Шел, в ролите: Линдзи Хартли, Синти Уотроз, Валентина Новакович, Виктория Конефол, Джейсън-Шейн Скот и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал,, еп. 10 16:00 “Чък” – сериал, с.3, еп. 17 17:00 “Монк” – сериал, с.8, еп. 4 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп. 6 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп. 18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7, еп. 9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Тринадесет” – трилър, драма (САЩ, 2010), режисьор Гела Баблуани, в ролите: Сам Райли, Алис Барет, Габи Хофман, Джейсън Стейтъм, Мики Рурк, Рей Уинстън, Еманюел Шрики и др. [16+] 00:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп. 9 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп. 6 02:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп. 18 03:00 “Монк” – сериал, с.8, еп. 4 04:00 “Чък” – сериал, с.3, еп. 17

Nova TV
05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 1 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – СКА Континентална хокейна лига – /п/ 12:00 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид 20 кръг Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Баскетбол: Калев – Зенит ВТБ лига – /п/ 16:00 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе 20 кръг Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Купа на Германия: Обзор 2 кръг предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 18:30 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Спартак Континентална хокейна лига – директно 21:00 Футбол: Барнзли – Суонси Сити 24 кръг Чемпиъншип – /п/ 23:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Спартак Континентална хокейна лига – /п/ 01:00 Баскетбол: Автодор – ЦСКА Москва ВТБ лига – /п/ 03:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес/п/ 05:30 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 Истории от света 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя/п/ 10:35 Темата на NOVA/п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парчета от реалността/п/ 11:30 Другото лице 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA/п/ 01:30 Евромакс 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа/п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:30 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *