HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 ЯНУАРИ

БНТ
05:00 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Светът на Япония: Моменти от Ишикава 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 14:00 Дом за нашите деца – тв филм /5, последна серия/ 15:10 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:45 Път на мъдростта – документален филм /България, 2004 г./, режисьор Николай Василев 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Семейство Даръл – тв филм /4 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! предаване за деца 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Червената кралица – тв филм /7 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Христо Йоцов квартет Празници на изкуствата – Аполония 2017 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Червената кралица – тв филм /5 епизод/п/ 03:15 Малки истории /п/ 04:15 Зелената линейка /п/ 04:55 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 44 15:00 “Изкушение” – сериал, с.1, еп.26 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.3, еп. 12 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 5 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 36 21:30 “Мата Хари” – сериал, с.1, еп.2 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с.6, еп.9 01:00 “Изкушение” /п./- сериал 02:00 bTV Новините /п./ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Седем часа разлика”- сериал, с.2, еп.34

bTV Comedy
05:00 “Предградие” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.3 07:00 “Предградие” – сериал 08:00 “Стажанти” – сериал, с.2 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “София Грейс и Роузи: Кралско приключение” – приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор Брайън Левант, актьори София Грейс Браунлий, Роузи МакКлилънд, Жаки Ачилеас и др. 12:00 “Хотел “Елеон” – сериал 13:00 “По средата” /п./- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “ Столичани в певече” – сериал, с.6 18:00 “По средата” – сериал, с.4 19:00 “Предградие” – сериал, с.2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал, с.8 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.7 23:00 Премиера: “Хотел “Елеон” – комедиен сериал, с.2 00:00 “София Грейс и Роузи: Кралско приключение” – приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор Брайън Левант, актьори София Грейс Браунлий, Роузи МакКлилънд, Жаки Ачилеас и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Стажанти” /п/- сериал 04:00 “По средата” /п/- сериал

bTV Action
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп. 2 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.11 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.3, еп. 6 10:00 “Стоте” – сериал, еп. 8 11:00 “Последният кораб” – сериал, еп.3 12:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.17 13:00 “Внимавай с бавачката” – трилър (Канада, 2017), режисьор Чад Краучук, актьори Ашли Скот, Мич Раян, Уди Джефрис, Дилън Кингуел, Джет Клайн и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.12 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.3, еп. 7 17:00 “Стрелата” – сериал, с.,2, еп.18 18:00 “Последният кораб” – сериал, еп.4 19:00 “Стоте” – сериал, еп. 9 20:00 Премиера: “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 12 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Опасна зона” – екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор Стивън Сегал, актьори Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др. 00:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 12 01:00 “Стоте” – сериал, еп. 9 02:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.12 03:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп. 18 04:00 “Последният кораб” – сериал, еп.4

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Дървото на живота” – сериен филм 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Мотив” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Непростимо”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Монако – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Мурсия – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Метц – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бордо – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 “Преди кръга във френската Лига 1” (2017-18), 22-и епизод 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 22-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 15-и епизод, повторение 21:45 Баскетбол: Барселона – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 23:30 Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Нюкасъл Юнайтед (1995-96), повторение 00:00 Футбол: Каен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров /п/ 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:30 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Денят на живо” 19:45 Патарински Live 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:45 Патарински Live /п/ 22:00 “Денят на живо”/п/ 23:00 “Спорт в обектива”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *