ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2О АПРИЛ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /4 сезон, 12 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Благуните – детски тв филм /2 сезон, 10 епизод/ 15:25 Давай, Астробой! – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно – предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Достоевски – тв филм /6 епизод/ (14) 22:55 Евровизия 2021 – клипове 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата: Храм “Св. преподобна Параскева” /п/ 04:25 Законът на Дойл – тв филм /4 сезон, 12 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.22 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.19 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.69 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.12 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.76 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.3, 4 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.118 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.17

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.10, 11 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 10:00 “Семейство Джоунс” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Грег Мотола, в ролите Гал Гадот, Айла Фишър, Джон Хем, Зак Галифанакис, Мерибет Монро, Дзяо Мин, Ари Шафир и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4, еп.19, 20 19:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.14 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.8, еп.7 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7, еп.13 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.15, 16 00:00 “Семейство Джоунс” /п/ – екшън, комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с.7, еп.13 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3, еп.2 – 5 08:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.13 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.13 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.11 11:00 “Смелите” – сериал, еп.13 12:00 “Да знаеш как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.2 12:30 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джай Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.14 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.14 17:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.8 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.12 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Фантастичната четворка” – екшън, фантастика (САЩ, 2015), режисьор Джош Транк, в ролите Майлс Телър, Кейт Мара, Майкъл Джордан, Тоби Кебъл, Джейми Бел, Тим Блейк Нелсън, Дан Кастеланета и др. 00:00 “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.1 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.1 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.12 03:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.8 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.14

Nova TV

05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 2 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Бирмингам Сити, Чемпиъншип /п/ 12:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 13:00 Баскетбол: УНИКС – Парма, ВТБ лига – директно 15:00 Новини 15:05 Футбол: Рединг – Кардиф Сити, Чемпиъншип /п/ 17:00 Шампионска лига на Азия: Обзор, предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 17:30 Футбол, Шампионска лига на Азия (2020-21) – директно 19:30 Хокей на лед, Континентална хокейна лига, финал, мач №2 – директно 22:00 Новини 22:05 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 22:30 Футбол: Стоук Сити – Престън Норт Енд, Чемпиъншип /п/ 00:30 Баскетбол: УНИКС – Парма, ВТБ лига /п/ 02:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Без резервация 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ерата на водолея /п/ 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Другото лице /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *