Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 АВГУСТ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Пътеки /п/ 06:45 Шакълтън – смърт или слава – документална поредица/п/ 07:30 Изкуството за света документална поредица 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Рифът – приливът – детски анимационен филм /копродукция, 2012 г./ 09:15 Тайната на баба детски – тв филм /Германия, 2019 г./ 09:30 Магна Аура – изгубеният град – тв филм 10:00 Ваканцията на Лили – тв филм 11:00 Нощ във Флоренция документален филм /Италия, 2017 г./, режисьор Габриеле Чиполити 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Чирпански манастир “Св. Атанасий”/п/ 13:00 Концерт на Михаела Филева и NickName Празници на изкуствата Аполония – 2014 14:00 Джем сешъм – документален филм /България, 2018 г./, режисьор Борислав Колев 15:20 Криворазбраната цивилизация /105 години от рождението на Ружа Делчева/ – тв мюзикъл /България, 1974 г./, режисьор Хачо Бояджиев, в ролите Георги Калоянчев, Ружа Делчева, Илия Добрев, Георги Парцалев, Лора Керанова и др. 17:00 Лига Европа магазинно предаване 17:30 Арена спорт 18:30 Спорт тото 19:00 Лекари по време на пандемия 19:10 Шакълтън – смърт или слава документална поредица 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска рапсодия /80 години от рождението на Иван Ничев/ – игрален филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите Татяна Лолова, Васил Михайлов, Георги Мамалев, Любомир Ковачев, Ернестина Шинова и др. 22:50 По света и у нас 23:05 Подслон – игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Пол Бетани, в ролите Антъни Маки, Дженифър Гарднър, Кевин Хофман и др. (12) 00:50 Срещи в парка – игрален филм /п/ (12) 02:45 Студио Х: Раздвоение – игрален филм/п/ (12) 04:35 Япония днес 04:45 Нощ във Флоренция – документален филм/п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.11 06:30 “Панама: Национален парк “Ла Амистад” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.3, еп.6 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” /п/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.5 13:00 “Приключенията на Джуди Муди” – комедия, семеен (САЩ, 2011), режисьор Джон Шулц, в ролите Джордана Бийти, Хедър Греъм, Парис Мостелър, Гарет Райън, Джанет Варни и др. 14:50 “Аламинут ” – скеч шоу 15:20 bTV Ваканция: “Астерикс: Тайната на вълшебната отвара” – анимация, семеен (Франция, 2018), режисьори Александър Астие и Луи Клиши 17:00 “120 минути” /най-доброто/ – публицистично предаване 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п/ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Люси” – фантастика, екшън, трилър (Франция, 2014), режисьор Люк Бесон, в ролите Скарлет Йохансон, Морган Фрийман, Мин-Сик Чой, Пило Асбик, Аналий Типтън и др. 21:50 “Затворена мрежа” – криминален, мистъри (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Джон Кроули, в ролите Ерик Бана, Ребека Хол, Джим Бродбент, Кирън Хайндс, Риз Ахмед, Джулия Стайлс, Диляна Буклиева и др. 23:40 “Нинджа” – екшън, криминален, драма (САЩ, 2009), режисьор Айзък Флорентин, в ролите Скот Адкинс, Цуйоши Ихара, Хиджии Мика, Тод Дженсън, Валентин Ганев, Атанас Сребрев, Николай Сотиров и др. 01:20 “Приятели” /п/ – сериал, с.3, еп.6 01:50 “Панама: Национален парк “Ла Амистад” – документален филм 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3, еп.8, 9 07:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.8 – 10 10:30 “Газ до дупка 2” – екшън, комедия (Норвегия, 2016), режисьор Халвард Брен, в ролите Андерш Босмо Кристиансен, Ида Хюсей, Ото Йеспершен, Свен Нордин и др. 12:30 “Джак Ричър” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Кристофър Маккуори, в ролите Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал, Джай Кортни и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.3, 4 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.4 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.5 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4, еп.8 18:30 “Джурасик парк” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Джак Ричър: Не се връщай” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьор Едуард Зуик, в ролите Том Круз, Даника Ярош, Патрик Хюсингър, Били Слотър, Сабрина Дженарино, Коби Смълдърс и др. 00:30 “Стомана” – фантастика, криминален, екшън (САЩ, 1997), режисьор Кенет Джонсън, в ролите Шакил О`Нийл, Анабет Гиш, Джъд Нелсън, Ричард Раундтрий и др. 02:30 “Лонгмайър” /п/ – сериал, с.6, еп.8 – 10

bTV Comedy
05:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.11, 12 07:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2, еп.7, 8 08:00 “По средата” /п/ – сериал 09:00 “На по-добро място” – сериал, с.3, еп.13, с.4, еп.1 10:00 “Бетовен 4” – комедия, семеен (САЩ, 2001), режисьор Дейвид Евънс, в ролите Джъдж Райнхолд, Джулия Суини, Микаела Гало и др. 12:00 “Шпиони” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2015), режисьор Пол Фийг, в ролите Мелиса Маккарти, Джейсън Стейтъм, Джуд Лоу, Миранда Харт, Ниа Лонг, Алисън Джани, 50 Cent, Роуз Бърн, Боби Канавали и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Шитс Крийк” /п/ – сериал 16:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 18:30 “Гранд” /п/ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п/ – сериал 20:30 “Ваканция” – комедия, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите Ед Хелмс, Кристина Апългейт, Лесли Ман, Крис Хемсуърт, Чеви Чейс, Бевърли Д`Анджело, Майкъл Пеня, Реджина Хол и др. 22:30 “Изгубеняци” /п/ – сериал, с.2, еп.7, 8 23:30 “Шитс Крийк” /п/ – сериал 00:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 02:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 04:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал

Nova TV
05:15 “Инга Линдстрьом: Заедно по пътя” – с уч. на Лиза Чирнер, Ангела Рой, Константин Люке, Ева-Мария Грайн и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 1 08:00 “Събуди се” – предаване 10:00 “Инга Линдстрьом: Другата дъщеря” – с уч. на Пола Шрам, Марион Крахт, Леонард Лансинк и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Детегледачки в акция” – с уч. на Сабрина Карпентър, София Карсън, Ники Хан, Кевин Куни и др. 14:15 “Последвай сърцето” – с уч. на Кейси Дайдрик, Райли Волкел, Дърк Блокър, Брандън Джоунс, Си Томас Хауъл и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Ханкок” – с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Джони Галеки и др. 22:00 “Трансформърс” – с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Джон Войт, Джон Туртуро, Тайрийз Гибсън, Рейчъл Тейлър, Кевин Дън и др. 01:00 “Нощта на аматьорите” – с уч. на Джейсън Бигс, Джанет Монтгомъри, Ашли Тисдейл и др. 02:30 “Последвай сърцето” – с уч. на Кейси Дайдрик, Райли Волкел, Дърк Блокър, Брандън Джоунс, Си Томас Хауъл и др. /п/ 04:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 1 /п/ 04:40 “Детегледачки в акция” – с уч. на Сабрина Карпентър, София Карсън, Ники Хан, Кевин Куни и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Астън Вила – Манчестър Сити, финал за Карабао къп (2019-20) /п/ 12:00 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Уикъмб Уондърърс, финален плейоф на английската Лига 1 /п/ 14:00 Баскетбол: Валенсия – Бургос, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Екзитър Сити – Нортхямптън Таун, финален плейоф на английската Лига 2 /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Ховентут – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Футбол: Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Барселона – Баскония, финал на испанската баскетболна лига /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус” /п/ 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Изкуство по време на пандемия” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *