HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 АВГУСТ

БНТ
05:15 Как е устроена Земята – документален филм /2 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /3 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /3 епизод/ 09:55 Арабела – детски тв филм /3 епизод/ 10:25 Под морските вълни – документална поредица 10:35 История.bg, Княз Борис I – покръстителят /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:50 Демонът на империята – тв филм
/10, последна серия/ 14:50 Телепазарен прозорец 15:05 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /14 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 4 – тв филм /9 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Как е устроена Земята – документален филм /3 епизод/ 19:25 Митове и легенди – документален филм /3 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Насърчаване на духа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:40 Спортни новини 20:45 Жената, която се завръща – тв филм /3 епизод/ 22:30 В кадър – Завръщане /п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Ликвидация 14-сериен – тв филм /Русия, 2007 г./, 1 серия, режисьор Сергей Урсуляк, в ролите Владимир Машков, Михаил Пореченков, Владимир Меншов и др.(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 По съвест 4 – тв филм /9 епизод/п/ 01:20 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /14 епизод/п/ 02:15 Дойче веле: Шифт 02:30 Изкуството на 21 век 03:55 Ликвидация – тв филм /1 серия/п/ (12) 04:45 Митове и легенди – документален филм /3 епизод/п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п/ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 16 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с. 1, еп. 82 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 1, еп. 96 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 778 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп. 27 21:30 “Кралица на красотата” – сериал, с. 1, еп. 3 22:30 “Кухня” – сериал, с.5, еп. 15,16 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Новите съседи”- сериал, с. 1, еп. 45 01:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с. 1, еп. 43 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 659

bTV Action
05:15 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 7, еп. 7 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 2, еп. 23 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 7 еп. 7 10:00 “Супергърл” – сериал, еп. 3 11:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 1 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Прометей” – драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор – Ридли Скот, актьори – Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 15 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 7, еп. 8 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 3, еп. 5 18:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 2 19:00 “Супергърл” – сериал, еп. 4 20:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 1 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Пехотинецът 3” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор – Скот Уипър, актьори – Бен Котан, Джефри Балард, Майкъл Еклънд, Камил Съливан, Ашли Бел, Нийл Макдона, Майк Мизанин, Стив Бачич, Джаред Кисо и др. 23:45 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 1 00:45 “Супергърл” – сериал, еп. 4 01:45 “Кости” – сериал, с.9, еп. 15 02:45 “Синовете на анархията” – сериал, с. 7, еп. 13 04:15 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 2

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п/- сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с. 3 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Барът” – сериал, с. 3 09:00 “Аламинут: Ново поколение” – комедийно предаване 10:00 “Мечето Йоги” – анимация, комедия, семеен (САЩ, Нова Зеландия, 2010), сценаристи – Брад Копланд, Джошуа Стернин, Джефри Вентимиля, режисьор – Ерик Бревиг, актьори – Нейтън Кордри, Ана Фарис, Андрю Дали, Том Кавана, Дийн Ноусли,Ти Джей Милър, Андрю Дейли и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Загадките на Лора” – сериал 14:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п/- комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 ” Клуб “Веселие” – сериал, с. 5 19:00 “По средата” – сериал, с. 6 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал, с. 5 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с. 4 00:00 “Мечето Йоги” – анимация, комедия, семеен (САЩ, Нова Зеландия, 2010), сценаристи – Брад Копланд, Джошуа Стернин, Джефри Вентимиля, режисьор – Ерик Бревиг, актьори – Нейтън Кордри, Ана Фарис, Андрю Дали, Том Кавана, Дийн Ноусли,Ти Джей Милър, Андрю Дейли и др. 02:00 “Без пукната пара” – сериал 03:00 “Барът” /п/ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 12 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул” – сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 3 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Дракула” – сериен филм 02:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 7 /п/ 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Мачплей 2017, четвърти ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Скънторп Юнайтед – Милуол, полуфинален мач реванш от плейофите на Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Лион – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нанси – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Блекпул – Екзитър Сити, финал на плейофите на английската Лига 2, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Световен Мачплей 2017, пети ден, повторение 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Имате думата” /п/ 07:30 “Патарински Live /п/ 08:00 “Денят на живо” /п/ 09:00 “Уикенд с Роси” /п/ 10:00 “Спорт в обектива” /п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 “Холивуд” /п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 “Всеки следобед с Криси” /п/ 13:15 “Патарински” Live /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” /п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live, избрано 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *