ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 АПРИЛ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информациононна емисия 08:45 Култура.БГ- културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Какво ще се случи – документален филм /10, последен епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информациононна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката – анимационен филм 14:50 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:15 Гимназия „Черна дупка“ – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информациононна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Какво ще се случи 2 – документален филм /1 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информациононна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информациононна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 22:00 Милиарди – тв филм /8 епизод/(16) 23:00 По света и у нас 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 2 – тв филм /15 епизод/(14) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Милиарди – тв филм /8 епизод /п/(16) 03:20 История.bg – Когато София стана столица /п/ 04:20 Брат за брата 2 – тв филм /15 епизод /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/ 06:00 „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – анимация, сериал, еп.12 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ 13:30 Премиера: „Любов от втори опит“ – сериал, с.2, еп. 61 15:00 Премиера: „Шест сестри“ – сериал, с. 5, еп.6 16:00 Премиера: „Алиса в страната на любовта“ – сериал, с.3, еп.62 17:00 bTV Новините 17:25 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.12, еп.103 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Майка“ – сериал, еп.45 21:00 „MasterChef“ – кулинарно шоу, с.5 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Библиотекарите“ – сериал, с.2, еп.2 01:00 „Вечно твоя“ – сериал, еп.81, 82 02:10 bTV Новините /п/ 02:40 „Преди обед“ /п/ 04:40 „Опасни улици“ /п/ – сериал, с.12 еп.80

bTV Action
05:15 „Мъртва точка“ /п/ – сериал, с.3 еп.8 06:00 Анимационен блок Nickelodeon: „Костенурките Нинджа“ /п/ – сериал, с.3, еп.25, 26 07:00 Пингвините от Мадагаскар – сериал, с.3, еп.1, 2 08:00 „Монк“ – сериал, с.3, еп.12 09:00 „Мъртва точка“ – сериал, с.3, еп.8 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.17 11:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6, еп.2 12:00 „Кости“ – сериал, с.12, еп.3 13:00 „Отмъщението на сестрите“ – трилър (тв филм, Канада, 2013), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Брук Бърнс, Тим Розон, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг и др. 15:00 „Монк“ – сериал, с.3, еп.13 16:00 „Мъртва точка“ – сериал, с.3, еп.9 17:00 „Кости“ – сериал, с.12, еп.4 18:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6, еп.3 19:00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): „Смелите“ – сериал, еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: „Бруклинските стражи“ – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2009), режисьор Антоан Фукоа, в ролите: Ричард Гиър, Дон Чийдъл, Итън Хоук, Уесли Снайпс, Винсънт Д`Онофрио, Лили Тейлър, Елън Баркин и др. [16+] 00:30 „Смелите“ /п/ – сериал, еп.2 01:30 „Супергърл“ /п/ – сериал, с.2 еп.18 02:30 „Монк“ /п/ – сериал, с.3 еп.13 03:30 „Кости“ /п/ – сериал, с.12, еп.4 04:30 „Тежки престъпления“ /п/ – сериал, с.6 еп.3

bTV Comedy
05:00 „Клуб Веселие“ /п/ – сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.6 еп.3 07:00 „По средата“ /п/ – сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.2 еп.11 09:00 „Домашен арест“ /п/ – сериал, с.2 еп.13, 14 10:00 „Коледа в страната на чудесата“ – комедия, криминален, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Джеймс Ор, в ролите: Матю Найт, Крист Катан, Камерън Брайт, Престън Лейси, Тим Къри, Патрик Суейзи, Кармен Електра и др. 12:00 „Супермаркет“ – сериал 13:00 „Теория за големия взрив“ /п/ – сериал 14:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п/ – сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу (2018) 18:00 „Бруклин 99 “ – сериал, еп.3, 4 19:00 „По средата“ – сериал, с.7 еп.19, 20 20:00 „Новите съседи“ – сериал, с.9 еп.5 22:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.8 еп.7, 8 23:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с.5 еп.21, 22 00:00 „Коледа в страната на чудесата“ /п/ 02:00 „Клуб Веселие“ /п/ – сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п/ – сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п/ – сериал

Nova TV
05:20 „Кобра 11: Обади се!“ – сериен филм, сезон 19 /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 2 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 15:00 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Плюс – Минус“ – публицистично предаване, на живо 17:00 „Намери ме“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Любовта лекува“ (премиера) – сериен филм, сезон 7 21:00 „Hell’s Kitchen България“ (нов сезон) – риалити 22:00 „Женени от пръв поглед“ (нов сезон) – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 „Кобра 11: Обади се!“ – сериен филм, сезон 19 00:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 11 01:30 „Завинаги свързани“ – сериен филм 02:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Мидълзбро – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Гран Канария – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 28-и епизод, повторение 19:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 3-ти епизод, повторение 19:30 Футбол: Падерборн – Хамбургер, четвъртфинален мач за Купата на Германия, директно 21:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:45 Футбол: Аугсбург – РБ Лайпциг, четвъртфинален мач за Купата на Германия, директно 23:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 32-ри епизод, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 „Социална мрежа“ – /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 „Вечните песни“ /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 „Градът с Канал 3“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 „Пулс“ – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 „Интервю“ с Наделина Анева – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Патарински Live“ /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 „Парчета от реалността“ 15:00 НОВИНИ 15:30 „Социална мрежа“ 16:00 НОВИНИ 16:05 „Социална мрежа“ 17:00 НОВИНИ 17:15 „Всичко коз“ – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 „Патарински Live“ – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Всичко коз“ – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 „Патарински Live“ /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 „Спорт в обектива“/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *