ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 АПРИЛ

БНТ
05:10 Гигантски панди, родени да бъдат диви, документален филм /5 епизод/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Светът на жестовете 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Голямата бяла матрица, документален филм /Австралия, 2014 г./, режисьор Мат Томашевски 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 Баш майсторът игрален филм /България, 1970 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите Кирил Господинов, Юрий Яковлев, Веселина Николаева, Ясен Василев-Милевин и др. 22:00 Пътища на милосърдието, тв филм /2 сезон, 5 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Парламентарни избори 2021: Заключителни предизборни клипове 00:00 Събота вечер с БНТ /п/ 01:00 Светът и ние /п/ 01:15 100% будни /п/ 03:10 Култура.БГ /п/ 04:10 Извън играта /п/ 04:40 Пътища на милосърдието, тв филм /2 сезон, 5 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.7 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.70 16:00 “Островът на Пиетро” – сериал, с.2, еп.8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.58 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.64 21:00 Премиера: “Съни бийч” – сериал, еп.6 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, нов сезон 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.5 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.106 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.5

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.5 – 8 08:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.1 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.1 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.17 11:00 “Смелите” – сериал, еп.1 12:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.17 13:00 “Косвени жертви” – екшън, трилър (САЩ, 2002), режисьор Андрю Дейвис, в ролите Арнолд Шварценегер, Джон Легуизамо, Франческа Нери, Илайъс Котеас, Джон Туртуро, Клиф Къртис, Тайлър Поузи и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.2 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2 17:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.18 18:00 “Смелите” – сериал, еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Лондонград” – сериал, еп.17 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “То” – драма, хорър (САЩ, 2017), режисьор Андрес Мушети, в ролите Бил Скарсгард, Фин Улфхард, Хавиер Ботет, Никълъс Хамилтън, Мегън Шарпантие, София Лилис и др. [16+] 00:30 “Лондонград” – сериал, еп.17 01:30 “Смелите” – сериал, еп.2 02:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.18 03:30 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.18 04:30 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 06:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2, еп.19, 20 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Психоложки” /п/ – сериал 10:00 “Таткова градина 2” – комедия, семеен (САЩ, 2007), режисьор Фред Савидж, в ролите Куба Гудинг мл., Локлин Мънро, Ричард Гант, Тамала Джоунс, Пол Рей, Джошуа Маклерън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Психоложки” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.19, 20 19:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.2 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.34 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7, еп.1 22:00 Премиера: “Корени” – сериал, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.15, 16 00:00 “Таткова градина 2” /п/ – комедия, семеен (САЩ, 2007) 02:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 21:00 “All Inclusive” (премиера) – сериал, сезон 3 22:00 “Отдел Издирване” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 1 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Форест Грийн Роувърс – Болтън Уондърърс Лига 2 – /п/ 12:00 Баскетбол: Астана – Парма ВТБ лига – /п/ 14:00 Студио “Лига 1” – директно 14:30 Футбол: Донкастър Роувърс – Чарлтън Атлетик Лига 1 – директно 16:25 Студио “Лига 1” – директно 17:00 Футбол: Челтнъм Таун – Транмиър Роувърс Лига 2 – директно 18:55 Студио “Лига 2” – директно 19:30 Баскетбол: Виртус Болоня – Фортитудо Болоня Италианска баскетболна Серия А – /п/ 21:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 22:00 Футбол: Бирмингам Сити – Суонси Сити Чемпиъншип – директно 23:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:15 Футбол: Донкастър Роувърс – Чарлтън Атлетик Лига 1 – /п/ 02:15 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Истории от света /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Темата на NOVA /п/ 11:35 Офанзива с Любо Огненов -избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огнянов – избрано 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Другото лице /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *