ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 Аферата “Стоун” – документален филм /България, 2003 г./, режисьор Ваня Баджарова 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат – тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /34 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Брест-Литовският – мирен договор 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 – тв филм /6 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца – тв филм /34 епизод/п/ 03:15 Малки истории /п/ 04:15 Законът на Дойл 5 – тв филм /6 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.4 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.67 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.22 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3, еп.14 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.24 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.34 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.20 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.16 01:30 “Къща от карти” – сериал, с.6, еп.3 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.7

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.11 – 14 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.19 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.2 10:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.9 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.5 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.3 13:00 “Отмъщение: Любовна история” – екшън, криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джони Мартин, в ролите Никълъс Кейдж, Ана Хъчинсън, Талита Бейтман, Дон Джонсън, Дебора Кара Ънгър, Джошуа Микел, Джо Октърбек и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.20 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.3 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.4 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.6 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3 еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.15 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Човекът-вълк” – трилър, ужаси (САЩ, 2010), режисьор Джо Джонстън, в ролите Саймън Мерелс, Джема Уелан, Антъни Хопкинс, Бенисио Дел Торо, Емили Блънт и др. [16+] 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.15 01:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.10 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.20 03:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.4 04:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.6

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Любимци” – сериал, еп.3, 4 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.4, еп.7, 8 10:00 “Робинзон Крузо” – анимация, комедия, приключенски (Белгия, Франция, 2016), режисьори Венсан Кестелоот и Бен Стасен 12:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 13:00 “Фитнес” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.115 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.9, 10 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.8, 9 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.1 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.8 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.16, 17 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.9, 10 00:00 “Да разлаем съседите още веднъж” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Никълъс Столър, в ролите Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Клоуи Грейс Морец, Айк Баринхолц, Акуафина, Селена Гомес, Елис Варгас, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. [14+] 02:00 “Любимци” /п/ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Престън Норт Енд – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Сарагоса – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Транмиър Роувърс – Чичестър Сити, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига, директно 19:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 15-и епизод /п/ 20:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:30 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 2-ри епизод 21:00 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 21:45 Футбол: Солихъл Муурс – Родъръм Юнайтед, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 23:40 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 00:00 Баскетбол: Нижни Новгород – Химки, мач от ВТБ лига /п/ 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю с Наделина Анева” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *