ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 4, тв филм /5 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Животните по високите планини – бозайниците 15:15 Влакът на динозаврите 2, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня ,коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 България от край до край 10 22:00 Ужилването – залавянето на Дзагария, тв филм /2 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с Митко Павлов /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Вечната музика /п/ 04:25 Когато сърцето зове 4, тв филм /5 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.13 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.18 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.16 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.167, 168 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5 еп.21 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.103 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.116 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.8, еп.12 (последен) 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.22 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.85

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.10 – 13 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.3 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.4 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.7 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.15 12:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.1 13:00 “Перфектната бавачка” – трилър (САЩ, 2017), режисор Крейг Голдсмит, в ролите: Ландзи Хартли, Фре Тингли, Броуди Хъцлър, Бри Уилямсън, Монти Шарп и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.4 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.5 17:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.2 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.16 19:00 “Българската следа в УЕФА Шампионска лига” – магазинно предаване, еп.5 19:30 Студио “Шампионска лига” 19:55 Пряко, УЕФА Шампионска лига, групова фаза V кръг: Истанбул Башакшехир – Лайпциг 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига, групова фаза V кръг: Манчестър Юнайтед – ПСЖ 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 “УЕФА Шампионска лига” – обзорно предаване 01:45 УЕФА Шампионска лига /запис/: Ференцварош – Барселона 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, еп.16 04:15 “Чък” – сериал, с.2, еп.5

bTV Comedy
05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.9, 10 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Решаващ вот” – комедия (САЩ, 2008), режисьор Джошуа Майкъл Стърн, в ролите Кевин Костнър, Пола Патън, Маделин Каръл, Келси Грамър, Денис Хопър, Нейтън Лейн, Стенли Тучи, Джъдж Райнхолд и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.8, 9 19:00 “На гости на третата планета” – сериал еп.102 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.1 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.7, 8 22:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.12, 13 00:00 “Решаващ вот” /п/ – комедия (САЩ, 2008) 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериал, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 10 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Авангард – Ак Барс, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Барселона – Валенсия Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Футбол: Шроузбъри Таун – Оксфорд Сити, Купа на Футболната асоциация – повторение 16:00 Футбол: Рединг – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение 17:55 Новини 18:00 Карабао къп: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Хокей на лед: Йокерит – Салават Юлаев Континентална хокейна лига – директно 21:00 Новини 21:15 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 21:45 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 22:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония Испанска баскетболна лига – директно 00:00 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE 01:00 Хокей на лед: Йокерит – Салават Юлаев Континентална хокейна лига – повторение 03:00 Новини – повторение 03:15 Еротичен телепазар

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *