ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 МАЙ

БНТ
05:00 Гвардия тв филм /2 епизод/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /1 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката анимационен филм 14:55 Приключенията на горските мечоци 52-сериен анимационен филм 15:10 Разследването на Мун 13-сериен детски тв филм /Великобритания, 2009г./ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /2 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас информационна емисия 18:15 Още от деня коментарно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Втори дубъл тв филм /копродукция, 2011г./, режисьор Надежда Косева, в ролите: Светла Цоцоркова и Стефан А. Щерев 21:30 Студио “Футбол” 22:00 Футбол: Арсенал – Валенсия, полуфинална среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Лондон 00:10 Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии/п/ 00:40 Култура.БГ /п/ 01:40 100% будни /п/ 02:40 Малки истории /п/ 03:45 Дойче веле: Шифт 04:00 Отблизо с Мира /п/ 04:30 Туризъм.бг /п/

bTV
05:30 “Аламинут: Ново поколение” – скеч шоу 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.5 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Всичко може да се случи” – сериал, с.2, еп.22 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.25 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, Германия, еп.1 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.122 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.67 21:00 “Бригада Нов дом ” – социален проект с водещ Мария Силвестър, с.4 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13 еп.29 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.4 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.125, 126 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action
05:15 “Под наблюдение” /п./ – сериал 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” /п./ – сериал, еп.18, 19 07:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.20, 21 08:00 “Монк” /п./ – сериал, с.5 еп.2 09:00 “Под наблюдение” /п./ – сериал, с.5 еп.8 10:00 “Супергърл” /п./ – сериал, с.3 еп.17 11:00 “Библиотекарите” /п./ – сериал, с.3 еп.1 12:00 “Луцифер” /п./ – сериал, еп.13 13:00 “Фалшиво обвинение” – драма (тв филм, Канада, 2006), режисьор Дейвид Уинклър, в ролите: Бруки Невин, Кейт Джаксън, Кигън Трейси и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.3 16:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.9 17:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.1 18:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3 еп.2 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Супергърл” – сериал, с.3 еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Изчезнали” – сериал, еп.11 21:00 bTV Новините 22:00 “Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др. 00:00 “Изчезнали” /п./ – сериал 01:00 “Луцифер” /п./ – сериал 02:00 “Монк” /п./ – сериал 03:00 “Луцифер” /п./ – сериал 04:00 “Библиотекарите” /п./ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Мутра по заместване” /п./ – сериал 06:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 еп.3, 4 07:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал, с.6 еп.11, 12 09:00 “Комиците и приятели” (2018) 10:00 “Лапички” – фентъзи, семеен, приключенски (Австралия, Великобритания, 1997), режисьор Карл Зуики, в ролите: Били Конъли (глас), Нейтън Кавалери, Емили Франсоа, Хийт Леджър и др. 12:00 “Проби и грешки” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “Без пукната пара” – сериал 15:30 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” (2016) 18:00 “Проби и грешки” – сериал, еп.2, 3 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.5, 6 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.10 еп.8 22:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.7, 8 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.17, 18 00:00 “Лапички” /п./ 02:00 “Мутра по заместване” /п./ – сериал 03:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, сезон 7 21:00 “Малката Италия” (премиера) – с уч. на Ема Робъртс, Хейдън Кристенсен, Дани Айело, Джейн Сиймур, Алиса Милано и др. 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Рен – Монако, мач от френската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Естудиантес – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Лил – Ним, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Норич Сити – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монпелие – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 37-и епизод /п/ 20:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 5-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 29-и епизод /п/ 21:45 Студио “Баскетбол”, директно 22:00 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно 23:40 Студио “Баскетбол”, директно 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *