ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 МАЙ

БНТ

06.00Най-добрата работа за кучета – документална поредица
06.55Пътеки
07.40Телепазарен прозорец
08.00Денят започва с Георги Любенов
10.55Празнично богослужение за Второ Възкресение – пряко предаване от храм “Св. Неделя”
12.00По света и у нас
12.30Вечните народни песни на България – фолклорен концерт
13.55Пинокио – семеен, фентъзи /Италия, Великобритания, Франция, 2019г./, режисьор Матео Гароне, в ролите: Федерико Иелапи, Роберто Бенини, Роко Папалео и др.
16.00″Живко Колев – моите незабравими песни” – концерт с участието на: Васил Найденов, Маргарита Хранова, Силвия Кацарова, дует “Ритон”, Панайот Панайотов, Йордан Караджов, Илия Ангелов, група “Трик”, Янка Рупкина, група “Тангра” и др.
18.00Домът на вярата: Катедрален храм “Св.св. Кирил и Методий” – Ловеч
18.30Мисия “Вдъхновител”
18.45Спорт ТОТО
19.00БНТ на 60
20.00По света и у нас
20.30Премиера: “Порталът” – минисериал /България, 2021г./, 1 епизод, режисьор Илиян Джевелеков
22.00Евровизия 2021 – клипове
22.05Светлините на града – драма, комедия, романтичен /САЩ, 1931г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Вирджиния Черил, Флоранс Лий и др.
23.35″Любoвта, без която не можем” – рок поезия на Александър Петров концерт с участието на Фактор, Тангра, Сигнал, D2, Борислав Мудолов – Боби Косатката, Станислав Сланев – Стенли, Кирил Маричков и др.
01.35Дуелът на виното – игрален филм /п/
03.15БНТ на 60 /п/
04.30Светлините на града – игрален филм /п/

bTV

06.00″По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2 еп.2
07.00″По средата” – сериал, с.8 еп.23
07.30″Проби и грешки” – сериал, с.2 еп.1
08.00″Страхотни новини” – сериал, с.2 еп.4 – 7
10.00″Луди богаташи” – комедия, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Джон Чу, в ролите: Констънс У, Хенри Голдинг, Мишел Йео, Джема Чан, Кен Джонг и др.
12.00″Дяволът носи Прада” – драма, комедия, романтичен (САЩ, Франция, 2006), режисьор Дейвид Франкел, в ролите: Ан Хатауей, Мерил Стрийп, Емили Блънт, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение и др.
14.00″Приятели” /п./ – сериал
15.30″Новите съседи” /п./ – сериал
18.30″Хотел Елеон” /п./ – сериал
19.30″Столичани в повече” /п./ – сериал
20.30″Нощни игри” – комедия, трилър (САЩ, 2018), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Джейсън Бейтман, Рейчъл Макадамс, Кайл Чандлър, Били Магнюсън, Шарън Хорган, Джеси Племънс, Ламорн Морис, Дани Хюстън и др.
22.30″Съни бийч” – сериал, еп.10
23.30″Столичани в повече” /п./ – сериал
00.30″Страхотни новини” /п./ – сериал
02.00″По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал
03.00″По средата” /п./ – сериал
03.30″Проби и грешки” /п./ – сериал
04.00″Съни бийч” /п./ – сериал
05.00″По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.20 – 23
08.00″Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 – 20
11.00″Мисията невъзможна: Режим Фантом” – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2011), режисьор Брад Бърд, в ролите: Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Пола Патън, Микаел Никвист, Леа Сейду и др.
13.30″Космически забивки” – комедия, приключенски, анимация (САЩ, 1996), режисьор Джо Питка, в ролите: Майкъл Джордан, Уейн Найт, Териса Рандъл, Бил Мъри и др.
15.30″Наркос: Мексико” – сериал, с.2 еп.9, 10
17.30Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.4
18.00″Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.7, 8
19.00″Смотаняци 2″ – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Мигел Ферер, Роуън Аткинсън, Мартин Шийн и др.
21.00bTV Новините
21.45bTV Репортерите
22.00Бандата на екшън: “Дедпул” – фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Милър, в ролите: Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Джина Карано, Ти Джей Милър, Ед Скрейн, Рейчъл Шийн, Браяна Хилдебранд и др. [14+]
00.00″Осмозис Джоунс” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2001), режисьори Боби Фарели и Питър Фарели
02.00″Опасна преданост” – трилър, драма (САЩ, 2017), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите: Ванеса Марсил, Брук Невин, Стивън Снедън, Елизабет Бонд и др.
03.45″Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.4
04.15″Луцифер” – сериал, с.3 еп.19, 20

bTV Comedy

06.00″По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2 еп.2
07.00″По средата” – сериал, с.8 еп.23
07.30″Проби и грешки” – сериал, с.2 еп.1
08.00″Страхотни новини” – сериал, с.2 еп.4 – 7
10.00″Луди богаташи” – комедия, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Джон Чу, в ролите: Констънс У, Хенри Голдинг, Мишел Йео, Джема Чан, Кен Джонг и др.
12.00″Дяволът носи Прада” – драма, комедия, романтичен (САЩ, Франция, 2006), режисьор Дейвид Франкел, в ролите: Ан Хатауей, Мерил Стрийп, Емили Блънт, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение и др.
14.00″Приятели” /п./ – сериал
15.30″Новите съседи” /п./ – сериал
18.30″Хотел Елеон” /п./ – сериал
19.30″Столичани в повече” /п./ – сериал
20.30″Нощни игри” – комедия, трилър (САЩ, 2018), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Джейсън Бейтман, Рейчъл Макадамс, Кайл Чандлър, Били Магнюсън, Шарън Хорган, Джеси Племънс, Ламорн Морис, Дани Хюстън и др.
22.30″Съни бийч” – сериал, еп.10
23.30″Столичани в повече” /п./ – сериал
00.30″Страхотни новини” /п./ – сериал
02.00″По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал
03.00″По средата” /п./ – сериал
03.30″Проби и грешки” /п./ – сериал
04.00″Съни бийч” /п./ – сериал
05.00″По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал

Nova TV

06.30″Иконостас”
07.00″Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16
08.00″Събуди се” – предаване
11.00″Съдебен спор” – предаване
12.00Новините на NOVA
12.30″Смела любов” – с уч. на Ники Дилоуч, Джеф Хефнър, Баpбара Нивън, Том Тон и др.
14.15″Любoв край морето” – с уч. на Алекса ПенаВега, Мелиса Каркаш, Карлос ПенаВега, Едуард Финли и др.
16.00Неделята на NOVA – публицистично токшоу
19.00Новините на NOVA – централна емисия
19.20Темата на NOVA – празничен епизод: „Небесните стражи на Родопите“, филм на Благой Цицелков
20.00″Забраненото шоу на Рачков” – комедийно шоу, на живо
22.00″Лоши момчета” – с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Теа Леони, Чеки Карио, Териса Рандъл, Марг Хелгенбъргър и др.
00.20″Вечеря за идиоти ” – с уч. на Пол Ръд, Стив Карел, Зак Галифанакис, Брус Грийнууд, Оливия Спенсър и др.
02.10″Любoв край морето” /п/
03.30″Ничия земя” – предаване /п/
04.30″Съдебен спор” – предаване /п/
05.10″Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/
06.00″Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/

Nova Sport

10.00Футбол 45 кръг Чемпиъншип – /п/
12.00Футбол 45 кръг Чемпиъншип – /п/
14.00Купа на Футболната асоциация: Обзор 7 кръг предаване за английски футбол (2020-21) – /п/
14.55Новини
15.00Футбол: Вердер Бремен – РБ Лайпциг Купа на Германия, полуфинал – /п/
17.00Футбол: Борусия Дортмунд – Холщайн Кийл Купа на Германия, полуфинал – /п/
19.00Шампионска лига на Азия: Обзор 6 кръг предаване за азиатски футбол (2021) – /п/
19.30Баскетбол: Сарагоса – Реал Мадрид 35 кръг Испанска баскетболна лига – директно
21.15Чемпиъншип: Обзор 45 кръг предаване за английски футбол (2020-21)
21.45Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард Континентална хокейна лига, финал, мач №7 – /п/
23.40Новини
23.45Баскетбол: Уникаха – Ховентут 35 кръг Испанска баскетболна лига – /п/

NovaNews

05.50Пулс /п/
06.30Ничия земя /п/
07.15Ускорение
07.45Темата на NOVA
08.00Събуди се
11.00Пулс
12.00Новините на NOVA
12.30Карай направо /п/
13.00Новините на NOVA NEWS
13.30В добра форма
14.00Новините на NOVA NEWS
14.30Евромакс
15.00Новините на NOVA NEWS
15.30Истории от света
16.00Неделята на NOVA
19.00Новините на NOVA
19.20Темата на NOVA
20.00Новините на NOVA NEWS
20.30Без резервация
21.00Новините на NOVA NEWS
21.50В ерата на водолея
22.00Новините на NOVA NEWS
22.15Неделята на NOVA /п/
01.05Темата на NOVA /п/
01.25Ерата на водолея /п/
01.35Патарински LIVE /п/
02.05Другото лице /п/
02.30Ничия земя /п/
03.15Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *