ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 МАРТ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /3 сезон, 13, последен епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Цезар детски, тв филм /Унгария, 2016 г./ 15:15 Малка нощна приказка, детски тв филм /3 част/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Под игото, тв филм /4 част/ 23:00 По света и у нас 23:40 Моят плейлист /п/ 00:40 Светът и ние /п/ 01:00 100% будни /п/ 02:55 Култура.БГ /п/ 03:50 Домът на вярата: Пътят към храма, гр. Попово/п/ 04:20 Законът на Дойл, тв филм /3 сезон, 13, последен епизод/п/ (12)

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.32 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.48 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12, еп.8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.36 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.42 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кралици” – сериал, еп.1 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.84 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 bTV Документите: “Песента на Валя” – филм на Гена Трайкова за Валя Балканска (2014 г.)

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.21 – 24 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.10 09:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.3 10:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.6 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.22 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.17 13:00 “Смъртоносен пациент” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Род Робъртс, в ролите: Бри Уилямсън, Марк Хапка, Лора Райт, Броуди Хъцлър и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.11 16:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.4 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.18 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.23 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5, еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Червената линия” – сериал, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Марсианецът” – фантастика, приключенски, екшън (САЩ, 2015), режисьор Ридли Скот, в ролите Мат Деймън, Джесика Частейн, Кристен Уиг, Джеф Даниълс, Майкъл Пеня, Шон Бийн, Кейт Мара, Себастиан Стан, Чиуетел Еджиофор, Бенедикт Уонг, Макензи Дейвис, Доналд Главър и др. 01:00 “Червената линия” – сериал, еп.4 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.23 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.18 04:00 “Чък” – сериал, с.5 еп.4

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.9, 10 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Психоложки” /п/ – сериал 10:00 “Женихът” – комедия (Русия, 2016), режисьор Александър Незлобин, в ролите Сергей Светлаков, Олга Картункова, Сергей Бурунов, Филип Рейнхардт, Светлана Смирнова-Марцинкевич, Георгий Дронов, Александър Демидов, Дмитрий Никулин и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Психоложки” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.21, 22 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.3 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.11 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.6 22:00 “Психоложки” – сериал, еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.17, 18 00:00 “Женихът” /п/ – комедия (Русия, 2016) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Уикъмб Уондърърс – Норич Сити Чемпиъншип – /п/ 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Бургос Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Футбол: Дарби Каунти – Нотингам Форест Чемпиъншип – /п/ 16:00 Футбол: Волос – Олимпиакос Супер лига на Гърция /п/ 18:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 18:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) /п/ 19:00 Студио “Купа на Германия” – директно 19:30 Футбол: Ян Регенсбург – Вердер Бремен Купа на Германия, четвъртфинал директно 21:25 Студио “Купа на Германия” – директно 21:45 Футбол: Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах Купа на Германия, четвъртфинал директно 23:40 Студио “Купа на Германия” – директно 23:55 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2021 Банско Гигантски слалом, първи ден /п/ 02:55 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 Без резервация 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 В ерата на водолея /п/ 11:30 Другото лице 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Другото лице /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *