Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 НОЕМВРИ

БНТ
05:30 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас информационна емисия 08:45 На този ден 08:50 Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Мартин Заимов и Димитър Стоянович 09:45 100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота тв филм /4017 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/ 14:00 Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота тв филм /4018 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България” кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Уралски диксиленд /Русия/ Международен джаз фестивал – Банско 2018 00:30 Джак и Джил срещу света игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Ванеса Паризи, в ролите: Фреди Принс-младши, Тарин Манинг, Чарлс Мартин Смит, Робърт Форстър и др. 02:00 Култура.БГ /п/ 02:55 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 04:05 Дойче веле: Шифт 04:20 Още от деня коментарно предаване/п/

bTV
05:00 “Приятели”/п/- сериал 05:30 “Лице в лице” /п/- публицистично предаване 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов на инат” – сериал, с.1, еп. 47 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 49 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 41 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 135 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.39 21:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.8, еп.22,23 01:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.7, еп.15 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:20 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 90

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп. 1 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.2 еп.13 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп. 1 10:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.3 11:00 “Монк” – сериал, с.6, еп. 14 12:00 “Перфектната буря” – драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор – Волфганг Петерсен, актьори – Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др. 14:30 “Лонгмайър” – сериал, с.4, еп.1 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп. 2 17:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.8 18:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.15 19:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.4 20:00 Премиера: “Мъртва точка” – сериал ,с.3, еп. 17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Нинджа убиец” – драма, екшън, криминален,трилър (САЩ, 2009), режисьор – Джеймс Мактийг, актьори – Рик Юн, Рейн, Наоми Харис, Сунг Канг, Того Ягава и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал ,с.3, еп. 17 01:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.4 02:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.14 03:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.8 04:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.15

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 05:30 “Барът” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал 07:00 “Модерно семейство” – сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 10:00 “Изпозагубеният свят” – приключенски, фантастика, комедия (САЩ, 2009), режисьор – Брад Силберлинг, актьори – Ана Фрил, Уил Фарел, Дани Макбрайд и др. 12:00 “Фитнес Тони” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “Проби и грешки” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Фитнес Тони” – сериал 19:00 “Модерно семейство” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 Премиера: “Проби и грешки” – сериал, с.2 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 5 00:00 “Изпозагубеният свят” – приключенски, фантастика, комедия (САЩ, 2009), режисьор – Брад Силберлинг, актьори – Ана Фрил, Уил Фарел, Дани Макбрайд и др. 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV
05:20 “Костюмари” – сериен филм, 6 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) – сериен филм, 6 сезон 21:00 VIP BROTHER 2018 (премиера) – риалити шоу, финал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Гомор” (премиера) – сериен филм 01:00 “Костюмари” – сериен филм, 6 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Европейско първенство, четвърти ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Манчестър Сити – Фулъм, мач от четвърти кръг за Карабао къп, повторение 14:00 Футбол: Борусия Дортмунд – Унион Берлин, мач от втори кръг за Купата на Германия, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Арсенал – Блекпул, мач от четвърти кръг за Карабао къп, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: РБ Лайпциг – Хофенхайм, мач от втори кръг за Купата на Германия, повторение 20:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 2-и епизод, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световни серии, финали, първи ден, директно 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Епизод” (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Историята оживява” (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Епизод” (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *