ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ОКТОМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар”2 – анимационен филм /17 епизод/ 13:25 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /54 епизод/ 13:45 Шоуто на Канала /п/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Братовчеди – тв филм /9 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Мускетарите – тв филм /2 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Лозенград, Люле Бургас, Одрин – първите балкански победи на армията ни 22:00 Мускетарите 3 – тв филм /5 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /8 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Мускетарите 3 – тв филм /1 епизод/п/ 03:10 Братовчеди – тв филм /9 епизод/п/ 04:15 Изкуството на 21 век /п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Кунг-фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 57 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.123 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 37 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 819 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.10 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.26 01:30 “Италианската булка” /п./ – сериал 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 702

bTV Action
06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 4 еп. 16 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.6 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 2 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 6 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 5 13:00 “Пътуване до тайнствения остров” – екшън, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2012), режисьор Брад Пейтън, актьори Дуейн Джонсън, Джош Хътчерсън, Майкъл Кейн, Ванеса Хъджинс, Луис Гузмън и др. 15:00 Премиера: “Платина” – сериал, с.3, еп.12 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.7 17:00 Премиера: “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 6 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 7 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 3 20:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага” – екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор Роел Рейн, актьори Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми, Майкъл Евърсън и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.17 01:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 3 02:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.12 03:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 6 04:00 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 7

bTV Comedy
05:00 “Партньори” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.6 07:00 “Стажанти” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.5 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Смъртта й прилича” – фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор Робърт Земекис, актьори Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др. 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Онези от партера” – сериал 14:30 “Проби и грешки” – комедиен сериал 15:00 “Изгубеняци” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно предаване 18:00 “Онези от партера” – сериал, с.2 19:00 “Стажанти” – сериал, с.2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Проби и грешки” – комедиен сериал, с.1 22:00 Премиера: “Изгубеняци” – сериал, с.1 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с.2 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с.9 00:00 “Смъртта й прилича” – фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор Робърт Земекис, актьори Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др. 02:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Онези от партера” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Отмъщението” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Гран при 2017, първи ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Ница – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Рединг – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Бетис – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 19:50 Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Бирмингам Сити (2009-10), повторение 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 8-и епизод, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световен Гран при 2017, втори ден, директно 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Шоуто на играчите” – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, избрано 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу /акценти от деня/ 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива”/п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 “Холивуд”/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:15 Телемаркет 17:20 “Документите с Антон Тодоров” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Документите с Антон Тодоров”/п/ 22:35 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *