ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:25 Магьосници – тв филм /3 серия/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Обрадовски манастир “Св. Мина” 13:00 Библиотеката 14:00 Отмъщението – дългата сянка на ДС – документален филм /България, 2013 г./, режисьор Атанас Киряков 15:15 Докато Ая спеше /Георги Кадурин на 65 години/ – игрален филм /България, 2015 г./, режисьор Цветодар Марков, в ролите: Стефан Денолюбов, Юлиан Вергов, Георги Кадурин, Ирини Жамбонас, Стефан Мавродиев, Ая Мутафчиева и др. 16:40 Национални съкровища на Чехия: Карлщейн – документален филм 17:00 Джинс 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт тото 19:00 Космическа надпревара – документален филм /2 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Бон шанс, инспекторе – игрален филм /България, 1983 г./, режисьор Петър Донев, в ролите: Велко Кънев, Георги Калоянчев, Татяна Лолова, Йосиф Сърчаджиев, Камелия Тодорова и др. 22:35 По света и у нас 22:50 Сент Амур – игрален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Беноа Делепин и Гюстав Керверн, в ролите: Жерер Депардийо, Беноа Пулворд, Венсан Лакост и др. (12) 00:35 Договор за убийство – игрален филм /п/ (14) 02:10 Студио Х: Вавилон Берлин – тв филм /1 епизод/п/ (16) 03:00 Космическа надпревара – документален филм /2 епизод/п/ 04:00 Туристически маршрути 04:25 Днес и утре 04:50 Саудитската династия – документален филм /3, последен епизод /п/

bTV

05:00 “Cool…T” /п/ 05:35 “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, анимация, с.5, еп.6, 7 06:30 “Национален парк Гранд Каньон” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.2 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.3, еп.19 13:00 “Зимна приказка в Ню Йорк” – драма, фентъзи, мистъри, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Акива Голдсман, в ролите Колин Фарел, Джесика Финдли, Ръсел Кроу, Уил Смит, Мат Боумър, Дженифър Конъли, Уилям Хърт и др. 15:30 “Истински истории” /п/ – документално риалити 16:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект с водещ Мария Силвестър 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Високосна година” – комедия, романтичен (САЩ, Ирландия, 2010), режисьор Ананд Тъкър, в ролите Ейми Адамс, Матю Гуд, Адам Скот, Джон Литгоу, Доминик Макелигът и др. 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 23:00 “Свободната вечер на майките” – комедия (САЩ, 2017), режисьор Алитиа Джоунс, в ролите: Кейти Аселтън, Тони Колет, Бриджит Евърет, Моли Шанън, Адам Ливайн и др. [14+] 00:50 “Трусове 5: Кръвни линии” – фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 02:40 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.12 – 15 08:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.5 – 7 11:00 “Внезапна смърт” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1995), режисьор Питър Хайъмс, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Пауърс Бут, Реймънд Бари, Дориан Хеърууд и др. 13:00 “К-9: Частен детектив” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор Ричард Люис, в ролите: Джим Белуши, Гари Басараба, Ким Хъфман, Кристофър Шайър и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, еп.7, 8 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.5 17:30 “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.10 18:00 “Суперколи” – автомобилно предаване, с.6, еп.21 18:45 “Кралят на скорпионите 4: Походът на силата” – екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Майк Елиът, в ролите Рутгер Хауер, Виктор Уебстър, Есме Бианко, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, М. Емет Уолш, Ройс Грейси и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Смъртоносна надпревара” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Германия, Великобритания, 2008), режисьор Пол Андерсън, в ролите Джейсън Стейтъм, Джоан Алън, Иън Макшейн, Тайрийз Гибсън, Натали Мартинес, Макс Райън, Джейсън Кларк и др. [14+] 00:00 “Пурпурният връх” – фентъзи, хорър (САЩ, 2015), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите Миа Вашиковска, Джесика Частейн, Чарли Хънам, Том Хидълстън, Дъг Джоунс и др. [16+] 02:15 “Твърде лично” /п/ – сериал, еп.7, 8 04:00 “Смъртоносна надпревара” /п/ – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Германия, Великобритания, 2008)

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5, еп.21, 22 07:00 “Любимци” – сериал, еп.15, 16 08:00 “По средата” – сериал, с.7, еп.19, 20 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5, еп.7, 8 10:00 “Феята на зъбките” – фентъзи, семеен, комедия (САЩ, Канада, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, в ролите Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Сет Макфарлън и др. 12:00 “Сами вкъщи” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьори Крис Рено и Яроу Чейни 14:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2, еп.13, 14 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 20:30 “Нощ в музея” – комедия, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2006), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Карла Гуджино, Рики Джървейс, Дик Ван Дайк, Робин Уилямс, Рами Малек, Пиерфранческо Фавино, Пол Ръд и др. 22:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.2, еп.13, 14 23:30 “Преспав” /п/ – сериал 00:30 “По средата” /п/ – сериал 01:30 “Любимци” /п/ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 04:00 “Любимци” /п/ – сериал

Nova TV

05:00 “Котаракът в чизми” – анимационен филм /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моята мечтана роля”- с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др. 14:15 “Да спечелиш любовта” – с уч. на Хелена Матсън, Кори Севиър, Надийн Велазкес, Паркър Стивънсън и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Газ до дупка” (премиера) – с уч. на Скот Истууд, Ана де Армас, Гая Уайс, Клеменс Шик и др. 22:00 “Без/смъртен” – с уч. на Райън Рейнолдс, Натали Мартинес, Матю Гууд, Бен Кингсли, Дерек Люк, Виктор Гарбър, Мишел Докъри и др. 00:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:00 “Да спечелиш любовта” – с уч. на Хелена Матсън, Кори Севиър, Надийн Велазкес, Паркър Стивънсън и др. /п/ 04:00 “Моята мечтана роля” – с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др. /п/

Nova Sport

17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2020, жени, супер гигантски слалом /п/ 10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 13:00 Студио “Баскетбол”, директно 13:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:15 Студио “Баскетбол”, директно 15:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 7-и епизод /п/ 16:00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2020, жени, супер гигантски слалом /п/ 17:30 Баскетбол: УНИКС – Химки, мач от ВТБ лига, директно 19:00 Студио “Баскетбол”, директно 19:30 Баскетбол: Тенерифе – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 24-и епизод 22:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 Футбол: Дарби Каунти – Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:00 “Холивуд” – /п/ 09:30 “Резултатът” 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на фокус” – /п/ 13:30 “Парчета от реалността” 13:45 Телестар 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Денят на живо” – избрано 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *