ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ФЕВРУАРИ

БНТ
00:30 – Светът и ние /п/ 00:50 – 100% будни /п/ 02:45 – Култура.БГ /п/ 03:55 – Джинс /п/ 04:25 – Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 7 епизод/п/ (12) 05:10 – Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 – Телепазарен прозорец 06:00 – Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 – По света и у нас 09:05 – 100% будни 11:00 – Култура.БГ 12:00 – По света и у нас 12:35 – Новини на турски език 12:45 – Телепазарен прозорец 13:00 – Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 – Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 8 епизод/ (12) 14:45 – Телепазарен прозорец 15:00 – Голямата кражба на картини, детски тв филм /Чехия, 2015 г./ 15:15 – Мън Уа, анимационен филм /12 и 13, последен епизод/ 15:45 – Телепазарен прозорец 16:00 – Бързо, лесно, вкусно 16:30 – Малки истории /п/ 16:40 – Светът и ние 17:00 – България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 – По света и у нас 18:30 – Още от деня коментарно предаване 19:00 – Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 – По света и у нас 20:45 – Спортни новини 21:00 – Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 – Нощният управител, тв филм /8, последен епизод/ (14) 23:00 – По света и у нас 23:30 – Моят плейлист /п/

bTV
00:00 – “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп. 1 01:00 – “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 63 02:00 – bTV Новините /п/ 02:30 – “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 – “Завинаги” – сериал, с. 2, еп. 126 05:40 – “Домашен арест” – сериал, еп. 14 06:00 – “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с. 3, еп. 11 06:30 – “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 – “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 – “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 – bTV Новините – обедна емисия 12:30 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 – “Навсякъде ти” – сериал, еп.12 15:00 – Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп. 28 16:00 – Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с. 6, еп. 19 17:00 – bTV Новините 17:30 – “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 – Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп. 16 19:00 – bTV Новините – централна емисия 20:00 – Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 22 21:00 – Премиера: “Влад” – сериал, с. 2, еп. 5 22:30 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 – bTV Новините – късна емисия

bTV Comedy
00:00 – “Пандиз експерт” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Итън Коен, в ролите Алисън Брий, Уил Феръл, Кевин Харт, Мариана Висенте, Клифорд Харис-Ти Ай, Едуина Дикерсън и др. 02:00 – “Модерно семейство” /п/ – сериал 02:30 – “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 – “Кухня” /п/ – сериал 05:00 – “Модерно семейство” /п/ – сериал 05:30 – “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 – “Модерно семейство” – сериал, с. 10, еп. 22 06:30 – “Теория за големия взрив” – сериал, с. 6, еп. 1 07:00 – “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 – “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 – “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 – “Лотария” – комедия (Русия, 2017), режисьор Роман Самгин, в ролите Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина и др. 12:00 – “Приятели” /п/ – сериал 13:00 – “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 – “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 14:30 – “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 – “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 – “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 – “Приятели” – сериал, с. 9, еп. 23, 24 19:00 – “Теория за големия взрив” – сериал, с. 6, еп. 7 19:30 – “Новите съседи” – сериал, eп. 45 21:00 – “Столичани в повече” – сериал, с. 3, еп. 14 22:00 – Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, еп. 3, 4 23:00 – “Двама мъже и половина” – сериал, с. 11, еп. 15, 16

bTV Action
00:45 – “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 2 01:45 – “Готъм” – сериал, с. 4, еп. 8 02:45 – “Монк” – сериал, с. 8, еп. 13 03:45 – “Чък” – сериал, с. 4, еп. 7 04:45 – “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с. 3, еп. 13 05:15 – “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп.6 06:00 – Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.17 – 20 08:00 – “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 6 09:00 – “Чък” – сериал, с. 4, еп. 7 10:00 – “Готъм” – сериал, с. 4, еп. 8 11:00 – “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 2 12:00 – “Монк” – сериал, с.8 еп. 13 13:00 – “Тайният живот на годеника ми” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Лиса Франс, в ролите Кели Съливан, Маяра Уолш, Марк Фамиглиети, Джордан Джеймс Смит и др. 15:00 – “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 7 16:00 – “Чък” – сериал, с. 4, еп. 8 17:00 – “Монк” – сериал, с. 8, еп. 14 18:00 – “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 3 19:00 – Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с. 4, еп. 9 20:00 – Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп. 2 21:00 – bTV Новините 22:00 – Бандата на екшън: “Максимален удар” – екшън, комедия (Русия, САЩ, 2017), режисьор Анджей Бартковяк

Nova TV
00:30 – Нюанси синьо 01:30 – Незабравимо 02:30 – Завинаги свързани 03:30 – Остани с мен /п/ 04:30 – Мерием /п/ 05:30 – Военни престъпления /п/ 06:30 – Здравей, България 09:30 – На кафе 12:00 – Новините на NOVA 12:30 – Мерием (премиера) 13:30 – Остани с мен (премиера) 15:00 – Черна роза (премиера) 16:00 – Новините на NOVA 16:10 – Пресечна точка 17:00 – Намери ме (премиера) 18:00 – Семейни войни (премиера) 19:00 – Новините на NOVA 20:00 – Черешката на тортата (нов сезон) 21:00 – Под прикритие 22:00 – Хавай 5-0 23:00 – Новините на NOVA 23:30 – Военни престъпления

Nova Sport
00:00 – Баскетбол: Парма – Химки, ВТБ лига /п/ 02:00 – Еротичен телепазар 10:00 – Хокей на лед: Динамо Москва – СКА, Континентална хокейна лига /п/ 12:00 – Баскетбол: Морабанк Андора – Тенерифе, Испанска баскетболна лига
/п/ 14:00 – Футбол: Уотфорд – Куинс Парк Рейнджърс, Чемпиъншип /п/ 16:00 – Баскетбол: Жельона гура – ЦСКА Москва, ВТБ лига /п/ 18:00 – Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 18:30 – Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) /п/ 19:00 – Студио “Купа на Германия” – директно 19:30 – Футбол: Рот-Вайс Есен – Байер Леверкузен, Купа на Германия – директно 21:25 – Студио “Купа на Германия” – директно 21:45 – Футбол: Борусия Дортмунд – Падерборн, Купа на Германия – директно 23:40 – Студио “Купа на Германия” – директно

NovaNews
00:00 – Новините на NOVA
/п/ 00:30 – Патарински LIVE
/п/ 01:00 – Новините на NOVA /п/ 01:30 – Истории от света
/п/ 02:00 – Новините на NOVA /п/ 02:30 – Денят на живо /п/ 03:00 – Новините на NOVA /п/ 03:30 – Социална мрежа /п/ 04:00 – Новините на NOVA /п/ 04:25 – Социална мрежа /п/ 05:15 – Шоубизнес /п/ 05:25 – Денят на живо /п/ 05:50 – Пресечна точка /п/ 06:30 – Здравей, България 09:30 – Истории от света 10:00 – Новините на NOVA NEWS 10:15 – Ничия земя 11:00 – Новините на NOVA NEWS 11:15 – Парчета от реалността 11:30 – Другото лице 12:00 – Новините на NOVA 12:30 – Денят на живо/п/ 13:00 – Новините на NOVA NEWS 13:30 – Патарински LIVE /п/ 14:00 – Новините на NOVA NEWS 14:30 – Евромакс 15:00 – Новините на NOVA NEWS 15:20 – Шоубизнес 15:30 – Социална мрежа 16:00 – Новините на NOVA 16:10 – Социална мрежа 17:00 – Новините на NOVA NEWS 17:15 – Пресечна точка 18:00 – Новините на NOVA NEWS 18:30 – Патарински LIVE 19:00 – Новините на NOVA 20:00 – Новините на NOVA NEWS 20:30 – Денят на живо 21:00 – Новините на NOVA NEWS 21:45 – Бизнесът 21:50 – Шоубизнес 22:00 – Новините на NOVA NEWS 22:15 – Пресечна точка 23:00 – Новините на NOVA 23:30 – Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *