ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ЮЛИ

БНТ

05:10 Музика, музика /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Светът на жестовете 14:45 Малки истории /п/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Под Нова Зеландия документален филм 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:15 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 19:00 УЕФА Евро 2020: Среща от четвъртфиналите пряко предаване от Санкт Петербург 20:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 21:30 По света и у нас 22:00 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 22:15 Спортни новини 22:30 Итака игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Мег Райън, в ролите: Алекс Нойстадтър, Мег Райън, Сам Шепърд и др. 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Среща от четвъртфиналите запис 02:30 Туризъм.бг /п/ 03:00 Извън играта /п/ 03:30 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:40 По света и у нас /п от 21:30 часа/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Тази сутрин” 09:30 “Преди обед” 12:00 bTV Новините 12:30 “Комиците и приятели” 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 14:30 Премиера: “Обещание” 16:00 Премиера: “Малки убийства” 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” 18:00 “Двама мъже и половина” 19:00 bTV Новините 20:00 Премиера: “Безмилостен град” 21:00 “Скъпи наследници” 22:00 “Комиците и приятели” 23:00 bTV Новините 23:30 “Домашен арест” 00:00 “Седем часа разлика” 01:00 “Истинска любов” 02:00 “Преди обед” /п./ 04:10 “Търговски център”

bTV Action

05:00 “Стоте” 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” 08:00 “Стоте” 09:00 “Легендите на утрешния ден” 10:00 “Стрелата” 11:00 “Хуберт и Щалер” 12:00 “Изчезнали” 13:00 “Фанатично” 15:00 “Стоте” 16:00 “Легендите на утрешния ден” 17:00 “Изчезнали” 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” 20:00 Екшън в 8: “Закон и ред: Специални разследвания” 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Мега звяр” 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” 01:00 “Хуберт и Щалер” 02:00 “Стрелата” 03:00 “Изчезнали” 04:00 “Легендите на утрешния ден” bTV Comedy 05:00 “Дивата Нина” /п./ 06:00 “Дивата Нина” 07:00 “Круд” 08:00 “Корени” /п./ 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ 09:30 “На гости на третата планета” /п./ 10:00 “Овца или вълк” 12:00 “Приятели” /п./ 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ 14:00 “Анжелика” /п./ 14:30 “Столичани в повече” /п./ 15:30 “Новите съседи” /п./ 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” 18:00 “Приятели” 19:00 “Корени” 19:30 “Новите съседи” 21:00 “Столичани в повече” 22:00 “На гости на третата планета” 23:00 “Двама мъже и половина” 00:00 “Американски девственици” 02:00 “Дивата Нина” /п./ 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Столичани в повече” /п./

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 21:40 “Еуфория” – студио за европейското първенство по футбол 21:50 Студио “UEFA EURO 2020™” 22:00 Четвъртфинален мач на UEFA EURO 2020™, директно 23:55 Студио “UEFA EURO 2020™” 00:00 “Черният списък” – сериал, сезон 3 01:00 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 02:00 “Втори дубъл” – сериал 03:00 “Сияйна луна” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ Nova Sport 09:00 Футбол: Кардиф Сити – Суонси Сити Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Джохор – Поханг Стийлърс Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Норич Сити Чемпиъншип – /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Чонбук – Тампайнс Роувърс Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 17:00 Футбол: БГ Патум Юнайтед – Виетел Шампионска лига на Азия (2021) – директно 19:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Стоук Сити Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Футбол Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 23:00 Футбол: Кавазаки Фронтале – Юнайтед Сити Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Без резервация 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Истории от света 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *