ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ЮНИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни /най-доброто/, предаване за здравословен лайфстайл/п/ 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 История.bg Белоградчишкото въстание – бунтът на Северозапада /п/ 13:30 Културното наследство на България 2, документална поредица 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица, анимационен филм 14:40 Песенен конкурс “Киното – моя любов, моя песен” Международен фестивал за детско медийно изкуство “Арлекин” 2019/2 част/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Отблизо /п/ 17:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Моят плейлист, музикално-развлекателно предаване 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Бягство, тв филм/2 епизод/ (14) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни /най-доброто/, предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:15 Питай БНТ /п/ 03:20 Библиотеката /п/ 04:20 Бягство, тв филм /2 епизод/п/ (14)

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.12 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.13 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.1 – 3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.58 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.97 21:00 Премиера: “Божествено” – сериал, еп.13 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, с.2 еп.10, 11 00:30 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.1 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.5

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.14 – 17 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.11 09:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.4 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.3 11:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.4 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.6 13:00 Премиера: “Кошмар за дъщеря ми” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите Кели Съливан, Лизи Бродуей, Шон Крисчън, Дарън Барнет и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.12 16:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.5 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.7 18:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5, еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.5, еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Дъската на дявола: Произходът на злото” – хорър, мистъри (САЩ, Япония, Китай, 2016), режисьор Майк Фланаган, в ролите Елизабет Рийсър, Лулу Уилсън, Аналийз Басо, Хенри Томас, Паркър Мак и др. [16+] 00:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.2 01:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.5 02:00 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.4 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.7 04:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.5

bTV Comedy
05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.2, еп.7, 8 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Любовен изстрел” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Стивън Файн, в ролите Дакота Лоуш, Ейми Цанг, Джон Капелос, Круз Ким и др. [14+] 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 15:30 “Дивата Нина” /п/ – сериал 16:30 “По средата” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.5, еп.6, 7 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.4 20:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.4 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.9, еп.3, 4 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.2, еп.6, 7 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.10, 11 00:00 “Любовен изстрел” /п/ – криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2018) 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал

Nova TV
05:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” – сериен филм, сезон 1 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 1 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Бристъл Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Челси – Ливърпул, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Футбол: Атлас Делменхорст – Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Лестър Сити – Бирмингам Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:30 Класика от Висшата лига: Съндърланд – Куинс Парк Рейнджърс (2011-12) /п/ 23:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:25 “Имате думата” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Изкуство по време на пандемия”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *