ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ЯНУАРИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас Информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота тв филм /4055 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 14:00 Малки истории документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Почти вълшебно приключение 2-сериен детски тв филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев, Димитър Манчев и др. 15:30 Патиланско царство тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас Информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота тв филм /4056 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас Информационна емисия 18:20 Още от деня коментарно предаване 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Корпус за бързо реагиране игрален филм /България, 2012г./, режисьор Станислав Дончев, в ролите: Васко Мавриков, Евгени Будинов, Ивелин Найденов, Диана Любенова и др.(12) 22:30 Цирков фестивал в Монте Карло 23:00 По света и у нас Информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Изгори след прочитане игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьори: Итън Коен и Джоел Коен, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Франсис Макдорманд, Тилда Суитън и др.(12) 01:10 Култура.БГ /п/ 02:10 100% будни /п/ 03:10 Корпус за бързо реагиране игрален филм /п/(12) 04:50 Дойче Веле: Шифт /п/

bTV
06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, еп. 29 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.4, еп. 15 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 79 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 40 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.70 21:30 Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп.1 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.10, еп.8 01:00 “Черни платна” – сериал, с.4, еп.6 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.7 .

bTV Action
05:15 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 11 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Час пик” – сериал, еп.13 09:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 11 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.19 11:00 “Хуберт и Щалер” – еп. 7 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.4 13:00 “Стъклен ад” – екшън, приключенски, семеен (Франция, Белгия, 2017), режисьор – Ерик Съмър, актьори – Клер, Форлани, Джейми Бамбър, Райли Джаксън, Иска Рус и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, еп.1 16:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 12 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.5 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 8 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4, еп.20 20:00 Екшъв в 8: “Кости” (премиера) – сериал, с.12, еп.9 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Свещеният камък” – екшън (САЩ, 2017), режисьор – Крисчън Сесма, актьори – Корин Немек, Майк Хатън, Робърт Карадайн, Джон Мак и др. 23:45 “Животинско царство” – сериал, еп.9 00:45 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.20 01:45 “Твърде лично” – сериал, еп.1 02:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.5 03:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 8 04:45 “4х4” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие” – сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 10:00 “Коледа в страната на чудесата”- семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор – Джеймс Ор, актьори – Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др. 12:00 “Мутра по заместване” – сериал 13:00 “Приятели” – сериал 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Мутра по заместване” – сериал 19:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с.2 23:00 “Приятели” – сериал, с. 7 00:00 “Коледа в страната на чудесата”- семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор – Джеймс Ор, актьори – Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др. 02:00 “Клуб Веселие” – сериал 03:00 “Майк и Моли” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал.

Nova TV
06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Пълно за празно” – с уч. на Дженифър Анистън, Джейсън Бейтман, Джеф Голдблум, Джулиет Луис, Патрик Уилсън, Скот Елрод и др. 22:00 “Черният списък: Изкуплението” (премиера) – сериен филм 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Худини и Дойл” (премиера) – сериен филм 01:00 “Нощна смяна” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм.

Nova Sport
09:00 Дартс: Световно първенство, шестнайсети ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дарби Каунти – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Лил – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Ховентут – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение 20:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 13-и епизод 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 21-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 17-и епизод, повторение 22:15 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата.

Kanal 3
06:00 “Обзор на бизнес новините на Канал 3” – годишен обзор /п/ 07:00 “Спорт в обектива” – /п/ 07:45 “Интервю” с Наделина Анева – избрано 09:00 “Социална мрежа” – /п/ 10:15 “Патарински Live” – репортерско риалити /п/ 11:00 Обзор на бизнес новините на Канал 3″ – годишен обзор /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Топ Шоп 12:30 “Без монтаж” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – репортерско риалити /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” – обзор 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- репортерско риалити /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 Обзор на бизнес новините на Канал 3″ – годишен обзор /п// 00:15 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 06:00 – Повторения.

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 21:30 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *