ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ЯНУАРИ

БНТ

06.00 Честна мускетарска – игрален филм /България, 1994г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Румен Трайков, Георги Черкелов, Васил Михайлов, Вълчо Камарашев и др.

07.45Телепазарен прозорец

08.00БНТ на 60 /п/

09.00Денят започва с Георги Любенов

11.00Туризъм.бг

11.30Джинс

12.00По света и у нас

12.30Иде нашенската музика

13.30Банановия Джо – игрален филм /копродукция, 1982г./, режисьор Стено, в ролите: Бъд Спенсър, Марио Скарпета, Джанфранко Бара и др.

15.15Книга на книгите – анимационен филм /2 епизод/

16.40Хвалите Господа – химни на православието шедьоври на православната музика/п/

16.40Апостолите – по “Петте имена” на Константин Величков /170г. от рождението на Тодор Каблешков/ документален филм /България, 1996г./, режисьор Андрей Алтъпармаков

17.00Вечната музика

17.30Франк Синатра – Мъжът и неговата музика концерт с оркестъра на Каунт Бейзи

18.30Извън играта

19.00БНТ на 60

20.00По света и у нас

20.30Пекарят – игрален филм /Великобритания, 2007г./, режисьор Гарет Луис, в ролите: Деймиън Луис, Кейт Ашфилд, Николай Костер-Валдау и др.

22.00Моят плейлист

23.00Студио Х: Веществено доказателство – игрален филм /Канада, 2016г./, режисьор Джeси Джеймс Милър, в ролите: Андреа Рот, Уди Джефрис, Себастиан Спенс и др. (14)

00.35Зовът – игрален филм /Испания, 2017г./, режисьори Хавиер Амброси и Хавиер Калво, в ролите: Макарена Гарсия, Анна Кастийт, Белен Куеста и др. (14)

02.25БНТ на 60 /п/

03.25Пекарят игрален филм /п/

04.50Иде нашенската музика /п/

bTV

06.00„Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.15

06.30Премиера: „Забраненият град на Китай“ – документален филм (Германия), част I: „Центърът на света“

07.30Приятели“ – сериал, с.4 еп.24

08.00Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

11.00COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова

12.00bTV Новините – обедна емисия

12.30Богатствата на България“ – документална поредица

13.00“Голям тлъст лъжец 2” – комедия, плиключенски, семеен (САЩ, 2017), режисьор Рон Оливър, в ролите: Баpи Бостуик, Рики Гарсия, Джодел Фърланд, Фиона Врум, Кевин О`Грейди и др.

15.00България търси талант” /п./ – телевизионно шоу /най-доброто/

16.00Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков

18.00Бригада Нов дом” /п/ – социален проект

19.00bTV Новините – централна емисия

19.30bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания

20.00“А отборът” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Шарлто Копли, Джeсика Бийл, Патрик Уилсън, Хенри Чърни, Юл Вазкес, Брайън Блум и др.

22.30“Х-Мен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Mарсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.

00.30“Чуждоземецът” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор Хауърд Маккейн, в ролите: Джим Кавийзъл, Cофия Майлс, Рон Пърлман, Джак Хюстън, Джон Хърт, Клиф Сондърс, Джеймс Престън Роджърс и др. [16+].

02.50Приятели“ /п./ – сериал, с.4 еп.24

03.20Мармалад“ /п./

05.00COOLt” /п./

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.7 – 10

08.00Стрелата” – сериал, с.5 еп.20 – 22

11.00“Виктор Франкенщайн” – хорър, драма (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Пол Макгуигън, в ролите: Даниел Радклиф, Джеймс Макавой, Джесика Финдли, Андрю Скот, Луиз Бриъли, Марк Гейтис, Фреди Фокс, Даниел Мейз и др.

13.00“Седмият син” – фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, Канада, Китай, 2014), режисьор Сергей Бодров, в ролите: Джеф Бриджис, Джулиан Мур, Бен Барнс, Кит Харингтън, Джаймън Хаунсу, Антье Трауе, Алисия Викандер, Джейсън Скот Лий и др.

15.00“Бързи и яростни 8” – екшън, трилър (САЩ, Япония, Франция, Канада, 2017), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: Вин Дизел, Джейсън Стейтъм, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Шарлийз Терон, Скот Истууд, Хелън Мирън, Джордана Брустър

17.30Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

18.00“Истински лъжи” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 1994), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Джейми Лий Къртис, Арнолд Шварценегер, Бил Пакстън, Чарлтън Хестън, Том Арнолд, Тиа Карере и др.

21.00bTV Новините

21.45bTV Репортерите

22.00Бандата на екшън: “Kingsman: Тайните служби” – екшън, комедия, приключенски (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Матю Вон, в ролите: Тарън Еджъртън, Колин Фърт, Самюъл Джаксън, Марк Стронг, Майкъл Кейн, Джак Давънпорт, Марк Хамил, София Бутела и др

00.30“Ох, на мама” – екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор Джонатан Ливайн, в ролите: Ейми Шумър, Голди Хоун, Айк Баринхолц, Кристофър Мелъни, Рандал Парк, Уонда Сайкс, Оскар Хайнада и др.

02.15Стрелата” – сериал, с.5 еп.19 – 22

bTV Comedy

06.00Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.6, 7

07.00Супермаркет” – сериал, с.4 еп.1, 2

08.00“Мис Сладкиш” – сериал, еп.13, 14

09.00По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2 еп.3

10.00“Влюбеният гений” – фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Андрю Боулър, в ролите: Ейса Бътърфийлд, Софи Търнър, Скайлър Джисондо, Уил Пелц, Обри Рейнолдс и др.

12.00Том и Джери: Шпионска мисия” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун

14.00Приятели” /п./ – сериал

15.00“Мис Сладкиш” /п./ – сериал

15.30Новите съседи” /п./ – сериал

18.30Столичани в повече” /п./ – сериал

19.30Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.4 еп.1, 2

20.30“Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др.

22.30Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу, новогодишно издание

00.00Столичани в повече” /п./ – сериал

01.00По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал

02.00Модерно семейство” /п./ – сериал

03.00По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал

04.00“Мис Сладкиш” /п./ – сериал

05.00Модерно семейство” /п./ – сериал

Nova TV

07.00“Втори дубъл” – сериал

08.00Събуди се” – предаване

11.00Съдебен спор” – предаване

12.00Новините на NOVA

12.30Темата на NOVA

13.00“Зоотрополис” – (2016) анимация, комедия

15.00“Любoвна терапия” – (2012) с уч. на Мерил Стрийп, Томи Лий Джoунс, Стив Карел, Джийн Смарт, Елизабет Шу и др.

17.00Съдби на кръстопът” – предаване

18.00Ничия земя” – предаване

19.00Новините на NOVA – централна емисия

19.20Карай направо” с Диана Найденова

20.00“Хубава жена” – (1990) с уч. на Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Джейсън Алекзандър, Лора Сан Джакомо, Ралф Белами, Ейми Ясбек, Хектор Елизондо и др.

22.20“Боен кон” – (2011) с уч. на Емили Уотсън, Дейвид Тюлис, Джереми Ървайн, Питър Мълан, Том Хидълстън, Бенедикт Къмбърбач, Дейвид Крос, Еди Мaрсан и др.

01.00“Герой” – (1 992) с уч. на Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин ОКонър и др.

03.00“Любoвна терапия” /п/

05.00“Ралф разбива интернета” – анимационен филм /п/

Nova Sport

10.00Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона Испанска баскетболна лига – повторение

12.00Хокей на лед: Спартак – Динамо Москва Континентална хокейна лига – повторение

14.00Футбол: Шефилд Уенздей – Дарби Каунти Чемпиъншип – повторение

16.00“Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение

16.25Студио “Чемпиъншип” – директно

17.00Футбол: Брентфорд – Бристъл Сити Чемпиъншип – директно

18.55Студио “Чемпиъншип” – директно

19.30Хокей на лед: Йокерит – СКА Континентална хокейна лига – повторение

21.30Новини

21.45Футбол: Стоук Сити – Борнемут Чемпиъншип – директно

23.40Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021)

00.40Футбол: Брентфорд – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение

02.40Новини – повторение

02.55Еротичен телепазар

04.55Програмна пауза

Kanal 3

07.00“Парчета от реалността”

07.15“Интервю” с Наделина Анева

08.00Пулс” с Гергана Добрева – избрано

08.30“Другото лице”

09.00“Социална мрежа” – избрано

10.35Топ Шоп

10.50“Аферата КТБ” – док.филм на КАНАЛ 3

11.45Топ шоп

12.00Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване

12.30“Другото лице”

13.00“Стъпките към успеха”

13.15Денят на живо” – избрано

14.00“Парчета от реалността”

14.15“Икономика и бизнес” – избрано

14.45Телемаркет

15.00“Патарински LIVE” – избрано

16.00Офанзива с Любо Огнянов” – избрано

19.00“Другото лице”

19.30“Стъпките към успеха”

19.45“Парчета от реалността”

20.00“Интервю” с Наделина Анева

20.45“Другото лице”

21.15“Пазители на доброто” – док.филм ма КАНАЛ 3

21.45“Холивуд”

22.15Офанзива с Любо Огнянов” – избрано

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *