Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 АВГУСТ

БНТ
05:25 България от край до край 7 /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 3 – тв филм /2 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg – Апостолите от 1876 г. /п/ 09:45 Раят на дамите – тв филм /18 епизод/п/ 10:45 Капри – тв филм /45 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Жребият тв филм /7, последна серия/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 13:55 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Златно сърце 3-сериен – тв филм /България, 1983 г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова и др. 15:20 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /46 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 България от край до край 7 18:50 Чуй Земята 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /3 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:40 Раят на дамите – тв филм /19 епизод/ 21:40 Нощният управител тв филм /6 епизод/(14) 22:30 Какво ще се случи – документална поредица 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл – тв филм /10 епизод/(12) 00:15 История.bg – Апостолите от 1876 г. /п/ 01:15 Туризъм.бг /най-доброто/ /п/ 02:15 Нощният управител – тв филм /6 епизод/п/(14) 03:10 Чуй Земята /п/ 03:20 Какво ще се случи – документална поредица/п/ 03:45 Туристически маршрути 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Законът на Дойл – тв филм /10 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.10 06:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм, с.1 (2016) 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.2 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал с.6, еп.25 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Домашен арест” – сериал, еп.14 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.74 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.69 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.46 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.14 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Луцифер” – сериал, еп.3 01:00 “Стрелата” – сериал, еп.6 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.24 – 26 07:30 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.1 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.3 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.4 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.7 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.13 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп.3 13:00 “Свещеният камък” – фантастика (САЩ, 2017), режисьор Крисчън Сесма, в ролите Корин Немек, Майк Хатън, Ръборт Карадийн, Мери Кристина Браун и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.4 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.5 17:00 “Изчезнали” – сериал, еп.4 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.1 19:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.8 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Номер 42-ри” – спортен, драма, биографичен (САЩ, 2013), режисьор Брайън Хелгеланд, в ролите Чадуик Боузман, Харисън Форд, Кристофър Мелони, Ти Ар Найт, Никол Бъхари и др. 00:30 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.8 01:30 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.8 02:30 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.4 03:30 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.17 04:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.1

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.4, 5 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, еп.19, 20 10:00 “Живи легенди” – драма, комедия (България, 2014), режисьор Ники Илиев, в ролите Ники Илиев, Орлин Павлов, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Играчи” – сериал, еп. 5 и 6 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.5, еп.20, 21 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.6, еп.6 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.28 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.41 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.7, 8 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.2, еп.8, 9 00:00 “Живи легенди” /п/ – драма, комедия (България, 2014) 02:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Предадени чувства” – с уч. на Аника Добра, Хейо фон Щетен, Тереза Ризос, Кристиян Вюндерлих и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
05:00 Край на програмата 10:00 Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, първи ден /п/ 14:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 3-ти епизод /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/ 15:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 1-ви епизод /п/ 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония, финал за Суперкупата на Испания (2018) /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Съндърланд – Портсмут, мач от английската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, първи ден /п/ 03:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:30 Еротичен телепазар

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ – централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *