ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:50 Неделно евангелие 06:00 Румбата, аз и Роналдо детски тв филм /8, последен епизод/ 07:00 Пътеки 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 /п/ 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Подгряване на вчерашния обед игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Светлана Янчева, Биляна Казакова, Снежина Петрова, Руси Чанев и др. 15:40 Pop meets Classic – концерт на Гергана Николаева 16:30 Духовността на цифрите документален филм, посветен на 140-годишнина от създаването на Сметната палата 17:05 Седем дълги мига с Любомир Дамянов музикален портрет 18:00 Домът на вярата Манастир “Рождество Богородично” 18:30 Шарената панда детски тв филм /Китай, 2019г./ 18:45 Спорт Тото 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Ти, който си на небето игрален филм /България, 1989г./, режисьор Дочо Боджаков, в ролите: Йозеф Кронер, Боян Ковачев, Любен Чаталов, Лили Върбанова, Пламен Сираков и др. 22:45 По света и у нас 22:55 БГ версия 23:55 Попечителство игрален филм /Франция, 2017г./, режисьор Ксавие Льогран, в ролите: Леа Дрюкер, Дени Монеше, Тома Глория и др. (12) 01:30 БНТ на 60 /п/ 02:25 Пътеки /п/ 03:10 Извън играта /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:00 “COOLt” /п./ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.12 06:30 “Ханибал – походът към Рим” – документален филм, Германия, 2019 07:30 “Приятели” – сериал, с.4 еп.21 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5 еп.12 13:00 Премиера: “Незабравима Коледа” – романтичен (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Дейвид Уийвър, в ролите: Мира Сорвино, Камерън Матисън, Джеси Филкоу, Бейли Скоджи и др. 14:50 “Убийство в Ориент експрес” – криминален, мистъри (САЩ, Малта, 2017), режисьор Кенет Брана, в ролите: Кенет Брана, Дейзи Ридли, Джони Деп, Джош Гад, Мишел Пфайфър, Пенелопе Крус, Джуди Денч, Оливия Колман, Уилем Дефо, Адам Гарсия, Дерек Джакоби и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Бари Сийл: Наркотрафикантът” – криминален, трилър, биографичен (САЩ, 2017), режисьор Дъг Лайман, в ролите: Том Круз, Донъл Глийсън, Джеси Племънс, Лола Кърк, Сара Райт, Джонатан Ясков и др. 22:20 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 23:20 “Ваканция” – комедия, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Ед Хелмс, Кристина Апългейт, Лесли Ман, Крис Хемсуърт, Чеви Чейс, Бевърли Д`Анджело, Майкъл Пеня, Реджина Хол и др. 01:30 “Коледа по дяволите” – фентъзи, хорър, комедия (САЩ, 2015), режисьор Майкъл Доърти, в ролите: Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кекнър, Кончата Феръл, Емджей Антъни, Алисън Толман и др. [14+] 03:20 “Приятели” /п./ – сериал, с.4 еп.21 03:40 “120 минути” /п./

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.20 – 23 08:00 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.11 – 13 11:00 “Бързи и яростни” – екшън, трилър (САЩ, Германия, 2001), режисьор Роб Коен, в ролите: Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Ричард Юн, Чад Линдбърг, Джони Стронг, Мат Шулц, Тед Ливайн, Вайто Руджинис, Стантън Рътлидж и др. 13:00 “Час пик 3” – екшън, комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Макс фон Сидов, Хироюки Санада, Ноеми Леноар, Жюли Депардийо и др. 15:00 Премиера: “Тайната на острова” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Алън Дарней, в ролите: Джаки Мур, Брайън Патрик Кларк, Джорди Виласусо, Брайън Грос и др. 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.39 17:30 Премиера: “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, 2020 г. еп.5 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.22 18:45 “Заличителят” – екшън, драма, мистъри (САЩ, 1996), режисьор Чарлз Ръсел, в ролите: Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Бързи и яростни 2” – екшън, трилър (САЩ, Германия, 2003), режисьор Джон Сингълтън, в ролите: Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Кол Хаузър, Ева Мендес, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Том Бари, Джеймс Римар, Девън Аоки, Майкъл Ийли, Едуард Финли и др. 00:00 “Час пик 3” – екшън, комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Макс фон Сидов, Хироюки Санада, Ноеми Леноар, Жюли Депардийо и др. 02:00 “Хитмен: Агент 47” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2015), режисьор Александер Бах, в ролите: Рупърт Френд, Ханна Уеър, Закари Куинто, Кирън Хайндс, Томас Кречман и др. [14+] 03:45 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.11 – 13

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п./ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.2, 3 07:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.4 еп.21, 22 08:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.7, 8 09:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.4 10:00 “Чаровният принц” – анимация, музикален, романтичен (Канада, Великобритания, САЩ, 2018), режисьор Рос Венокур 12:00 “Цветна Коледа” – романтичен (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Джейк Хелгрен, в ролите: Ники Уелън, Майлс Фишър, Дафни Зунига, Джули Макнивън и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 16:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Кухня” /п./ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.4 еп.21, 22 20:30 “Сексът и градът 2” – романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор Майкъл Патрик Кинг, в ролите: Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Крис Нот, Лайза Минели, Пенелопе Крус, Джон Корбет и др. 22:30 “Луда нощ” – комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Карел, Тина Фей, Марк Уолбърг, Джеймс Франко, Тараджи Хенсън, Комън, Уилям Фиктнър, Кристен Уиг, Марк Ръфало, Мила Кунис и др. 00:30 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 01:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал, 02:00 “Гранд” /п./ – сериал 03:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал

Nova TV

05:10 “Шрек завинаги” – анимационен филм /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Теория за големия взрив” – ситком, сезон 12 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Духът на Коледа” – с уч. Катрин Бел, Ерик Клоуз, Кен Тремблет, Малкълм Стюарт, Емили Холмс и др. 14:15 “Коледно бягство” (премиера) – с уч. на Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Ад” (премиера) – с уч. на Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Кан, Бен Фостър и др. 22:30 “Запознай ме с вашите” – с уч. на Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Тери Поло, Оуен Уилсън, Дъстин Хофман, Барбара Стрейзънд, Блайт Данър и др. 00:40 “Коледно парти” – с уч. на Джейсън Бейтман, Дженифър Анистън, Оливия Мюн, Ти Джей Милър и др. 02:20 “Теория за големия взрив” – ситком, сезон 12 /п/ 03:20 “Съдебен спор” – предаване на NOVA /п/ 04:10 “Коледно бягство” – с уч. на Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл и др. /п/

Nova Sport

09:30 Футбол: Норич Сити – Кардиф Сити Чемпиъншип – повторение 11:30 Футбол: Родъръм Юнайтед – Дарби Каунти Чемпиъншип – повторение 13:30 Баскетбол: Обрадойро – Сарагоса Испанска баскетболна лига – директно 15:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 16:00 Футбол: Престън Норт Енд – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение 18:00 Баскетбол: УНИКС – Цмоки ВТБ лига – директно 19:45 Баскетбол: Парма – Жельона гура ВТБ лига запис 21:30 Новини 21:45 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 22:15 Футбол: Хъл Сити – Портсмут Лига 1 – повторение 00:15 Баскетбол: УНИКС – Цмоки ВТБ лига – повторение 02:15 Новини – повторение 02:30 Еротичен телепазар 04:30 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 11:45 Топ шоп 12:00 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 12:30 “Икономика и бизнес”- избрано 13:00 “Стъпките към успеха” 13:15 “Денят на живо” – избрано 14:00 “Парчета от реалността” 14:15 “Холивуд” – избрано 14:45 Телемаркет 15:00 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 “Социолози на повикване” – док.филм на КАНАЛ 3 17:00 “Да те повика силата” – избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Стъпките към успеха” 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 “Интервю” с Наделина Анева 20:45 “Другото лице” 21:15 “Хапче за милиони” – док.филм 22:15 “Аферата КТБ” – док.филм 23:15 “Патарински Live”-избрано

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *