ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Милион и две усмивки /п/ 14:00 Почти вълшебно приключение – двусериен детски филм /България, 1986 г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев, Димитър Манчев и др. 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /18 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Коледна сватба игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите Марла Соколоф, Крис Кармак, Катрин Хикс, Ванеса Евиган и др. 22:30 В кадър Координати Лхотце – Еверест: Дневникът на Атанас Скатов 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Кларити – игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Пейв Рас, в ролите Надин Веласкес, Дина Майър, Тони Денисън, Морис Компте и др. 01:15 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 01:25 Денят започва с Култура /п/ 03:05 Здравето отблизо /п/ 03:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /18 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 26 15:00 „Изкушение“ – сериал, с. 1, еп. 8 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 2, еп. 94 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: „Сърцето на града“ – сериал, с.1, еп. 14 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп. 20 21:00 „Анна Каренина“ – сериал, с. 1, еп. 3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Под наблюдение“- сериал, с. 3, еп. 1 01:00 „Изкушение “ /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Сърцето на града“ /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 „Без пукната пара“ /п/ – сериал 06:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с. 5 07:00 „Без пукната пара“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с. 6 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Ледена епоха“ – анимация (САЩ, 2002), сценаристи – Галън Т. Чу, Майкъл Уилсън, Питър Акерман, Майкъл Берг, режисьори – Крис Уедж, Карлос Салданха 12:00 „Кухня“ – комедиен сериал 13:00 „Кое е това момиче“ – сериал 14:00 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п/- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с. 3 18:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с. 4 19:00 „Без пукната пара“ – сериал, с. 4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 22:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 5 23:00 „Кухня“ – комедиен сериал, с.6 00:00 „Ергени за седмица“ – комедия (САЩ, 2011), режисьори – Боби Фарели, Питър Фарели, актьори Александра Дадарио, Оуен Уилсън, Мелиса Лиален, Кристина Апългейт, Джейсън Съдейкис, Ричард Дженкинс, Джена Фишер и др. 02:00 „Клуб „Веселие“ /п/ – сериал 03:00 „По средата“ /п/- сериал 04:00 „Кое е това момиче“ /п/ – сериал

bTV Action
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 6, еп. 6 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, с. 2, еп. 5 09:00 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 6 10:00 „Кости“ – сериал, с. 11, еп. 9 11:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 4 12:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 18 13:00 „Лавантула“ – ужас (САЩ, 2015), режисьор – Майк Мендес, актьори – Стийв Гутенберг, Ниа Пийпълс, Патрик Рена, Карлос Бернар, Майкъл Иунслоу и др. 15:00 „Монк“ – сериал, с. 2, еп. 6 16:00 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 7 17:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 19 18:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 5 19:00 Премиера: „Кости“ – сериал, с. 11, еп. 10 20:00 Премиера: „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп. 10 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Лавантула 2“ – ужас (САЩ, 2016), режисьор – Ник Саймън, актьори – Стийв Гутенберг, Майкъл Уинслоу, Мишел Уийвър и др. 23:45 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп. 10 00:45 „Кости“ – сериал, с.11, еп. 10 01:45 „Монк“ – сериал, с. 2, еп. 6 02:45 „Стрелата“ – сериал, еп. 19 03:45 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 5 04:30 „Пета предавка“ – автомобилно предаване

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Войната на розите“ – сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:30 „Господари на ефира“- забавно предаване /п/ 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 „Подли камериерки“ (нов сезон) – сериен филм, 4 сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“ – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Касъл“ – сериен филм, 7 сезон 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Световно първенство 2018, трети ден, първа сесия, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Съндърланд – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Рен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Сент Етиен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лион – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 17-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2017-18), 19-и епизод, повторение 21:50 Футбол: Пари Сен Жермен – Каен, мач от френската Лига 1, директно 23:45 Дартс: Световно първенство 2018, седми ден, запис 03:45 Еротичен телепазар

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 20:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина (п) 01:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 – 07:00 – Повторения

loading...


 

Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *