ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 МАРТ

БНТ

05:00 Какво ще се случи 2 документална поредица/п/ 05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Тайните светове документална поредица /6,последен епизод/ 13:30 Ние, долуподписаните документален филм /България, 2000г./, 2 част, режисьор Андрей Алтъпармаков 14:00 Малки истории 15:00 Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Обзор УЕФА “Лига Европа” 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Моят плейлист музикално-развлекателно предаване /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:05 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /15 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Скривалището игрален филм /Франция, 2011г./, режисьор Аким Искер, в ролите: Жалил Насири, Жил Беломи, Асен Тити, Гийом Вердие, Самира Лашаб, Жан-Франсоа Кере и др. 01:05 Култура.БГ /п/ 02:05 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:05 Корпорация “Приключения” тв филм /15 епизод/п/ 03:50 Днес и утре 04:15 Още от деня /п/         

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.17 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.37 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.96 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.7 еп.12 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.14 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.49 21:00 Премиера: “Съни бийч” – сериал, еп.5 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.13 00:30 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.7 еп.12 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.7 02:00 “Преди обед” /п/ 04:10 “Втори шанс” – сериал, еп.76

 Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм 22:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

 bTV Action

05:15 “Животинско царство” – сериал, с.2 еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3 еп.2 – 5 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.15 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.15 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.19 11:00 “Монк” – сериал, с.4 еп.15 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.2 13:00 Пряко: Жребий за четвъртфиналите и полуфиналите на УЕФА Шампионска лига 13:30 “Лигата на справедливостта: Богове и чудовища” – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Сам Лю 15:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.16 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.1 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.3 18:00 “Монк” – сериал, с.4 еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2 еп.21 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.5 еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Умирай трудно 2” – екшън, трилър (САЩ, 1990), режисьор Рени Харлин, в ролите: Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др. 00:15 “Готъм” – сериал, с.5 еп.9 01:15 “Животинско царство” – сериал, с.2 еп.4 02:15 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.21 03:15 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.3 04:15 “Монк” – сериал, с.4 еп.16

 bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.21, 22 07:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “От глупав по-глупав: Завръщането” – комедия (САЩ, 2014), режисьори Боби Фарели и Питър Фарели, в ролите: Джим Кери, Джеф Даниълс, Лори Холдън, Катлийн Търнър, Анджела Кереч, Роб Ригъл и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.70 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.1, 2 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.4 22:00 “Кухня” – сериал, с.5 еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.21, 22 00:00 “Лотария” – комедия (Русия, 2017), режисьор Роман Самгин, в ролите: Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Фулъм – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Дарби Каунти – Манчестър Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Хокей на лед: Мач от Континенталната хокейна лига /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

 Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *