ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 МАРТ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 История.bg: Народният съд и оцелелите от него/п/ 13:55 Под игото – сериен тв филм /7 част/ 15:05 Телепазарен прозорец 15:20 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 15:35 Семеен бизнес – тв филм /23 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Едно голямо семейство 3 – тв филм /8 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Всичко е възможно – тв филм /2, последен епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 22:00 SS Британия – 6-сериен тв филм /Великобритания, 2017 г./, 1 епизод, режисьор Филип Каделбах, в ролите: Сам Райли, Кейт Босуърт, Райнер Бок и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Безсмислици – игрален филм /копродукция, 2005 г./, режисьор Ричард Грант, в ролите: Гейбриъл Бърн, Емили Уотсън, Джули Уолтърс и др. 01:10 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:20 Денят започва с Култура /п/ 03:00 Едно голямо семейство 3 – тв филм /8 епизод/п/ 04:00 Семеен бизнес – тв филм /23 епизод/п/ 04:25 Здравето отблизо /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 85 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.1, еп.38 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.3, еп. 53 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 47 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 78 21:00 MasterChef България – кулинарно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.9, еп. 14 01:00 “Шест сестри” /п./- сериал 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.23

bTV Action
05:15 “Последователите” – сериал, с.3, еп.3 06:00 “Легендата за Кора ” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.21 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с2, еп. 8 10:00 “Час Пик” – сериал, с.1, еп. 2 11:00 “Извън играга” – сериал, с.7, еп.2 12:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 13 13:00 “Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага” – екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор – Роел Рейн, актьори – Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми, Майкъл Евърсън и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.22 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.2, еп. 9 17:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 14 18:00 “Извън играга” – сериал, с.7, еп.3 19:00 “Час Пик” – сериал, с.1, еп. 3 20:00 Премиера: “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.3 21:00 bV Новините – централна емисия 22:00 “Разплата” – драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 1999), режисьор – Брайън Хелгеланд, актьори – Мел Гипсън, Грег Хенри, Мария Бело, Дейвид Пеймър, Крис Кристоферсон, Луси Лиу и др. 00:00 “Последният кораб” – сериал,с.3,еп.3 01:00 “Час Пик” – сериал, с.1, еп.3 02:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.22 03:00 “Стрелата”- сериал, с.4, еп. 14 04:00 “Извън играга” – сериал, с.7, еп. 3

bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.3 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.5 09:00 “Столичани в повече” – сериал 10:00 “Аз, моя милост и Айрийн” – комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори – Боби Фарели и Питър Фарели, актьори – Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др. 12:00 “Проби и грешки” – сериал 12:30 “На по-добро място” – сериал 13:00 “Щурите съседи” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:00 “Столичани в повече”- сериал, с.10 18:00 “Щурите съседи” – сериал, с.3 19:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.2 20:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.1 21:00 “Приятели” – сериал, с.3 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11 23:00 “Проби и грешки” – сериал 23:30 “На по-добро място” – сериал 00:00 “Аз, моя милост и Айрийн” – комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори – Боби Фарели и Питър Фарели, актьори – Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др. 02:00 “Кое е това момиче” – сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Проби и грешки” – сериал 04:30 “На по-добро място” – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Критична точка” (премиера) – сериен филм, 5 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 1 сезон 02:00 “Непростимо” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Метц – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Донкастър Роувърс – Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение 14:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 27-и епизод, повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 31-и епизод, повторение 15:35 Класика от Висшата лига – Уигън Атлетик – Арсенал (2010-11), повторение 16:00 Баскетбол: Баскония – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Марсилия – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Фулъм – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити (п) 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Епизод” (п) 18:30 Централни, новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Шоуто на играчите”, вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Шоуто на играчите”, вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Беновска пита”/п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс”/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Време, календар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live”/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Патарински Live”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *