Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Ваканцията на Лили – 6-сериен тв филм /България, 2007г./, 1 серия, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите Мариана Жикич, Роберт Янакиев, Ирини Жамбонас, Асен Блатечки, Кръстьо Лафазанов и др. 14:00 Шоуто на Канала /п/ 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – 40-сериен анимационен филм /САЩ, 2008 г./ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Мускетарите 3 – тв филм /10, последен епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg – Пътят на българите към Константинопол 21:50 В сянката на Тюдорите – 6-сериен тв филм /Великобритания, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Питър Космински, в ролите Марк Райлънс, Деймиън Люис, Клеър Фой и др. (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Детективи от „Серангун роуд“ – тв филм /7 епизод/ (16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 02:20 Здравето отблизо /п/ 03:05 Дойче веле: Шифт 03:20 Туристически маршрути /п/ 03:45 Детективи от „Серангун роуд“ – тв филм /7 епизод/п/ (16) 04:40 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 4 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 158 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 2, еп. 72 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 854 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп. 45 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“ – сериал, с. 1, еп. 61 01:30 „Италианската булка“ /п/ – сериал 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 737

bTV Action
06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „По следите на Азорските острови“ – научнопопулярен филм (първа част) 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 6 10:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 12 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 4, еп. 18 12:00 „Последният кораб“ – сериал, с. 2, еп. 9 13:00 „Телекинеза“ – драма, екшън, фантастика (САЩ, 2011), режисьор – Джейс Александър, актьори – Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс, Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейси и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, с. 2, еп. 10 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 7 17:00 „Последният кораб“ – сериал, с. 2, еп. 10 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 4, еп. 19 19:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 13 20:00 Премиера: „Твърде лично“ – сериал, еп. 3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Не умирай сам“ – драма, екшън, трилър (САЩ, 2004), режисьор – Ърнест Дикърсън, актьори – Дрю Сидора, DMX, Майкъл Иъли, Дженифър Скай, Майкъл Айли, Клифтън Пауъл, Дейвид Аркет и др. 23:45 „Твърде лично“ – сериал, еп. 3 00:45 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 8 01:45 „Истинско правосъдие“ – сериал, с. 2, еп. 5 02:45 „Последният кораб“ – сериал, с. 2, еп. 5 03:45 „Под наблюдение“ – сериал, с. 4, еп. 14 04:45 „Пета предавка“ – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 „Различно еднакви“ /п/- сериал 06:00 „Партньори“ – сериал, с. 2 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с. 6 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Мис Таен агент 2: Въоръжена и прекрасна“ – комедия,трилър (САЩ, 2005), режисьор – Джон Паскин, актьори – Сандра Бълок, Дитрих Бадер, Ърни Хъдсън, Реджина Кинг, Енрике Марчиано, Уилям Шатнър, Хедър Бърнс, Трийт Уилямс и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 13:00 „Модерно семейство“ – сериал 13:30 „Теория за големия взрив“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п/- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с. 1 18:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с. 5 19:00 „Майк и Моли“ – сериал, с. 5 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 3 22:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал, с. 2 23:30 „Модерно семейство“ – сериал, с. 5 00:00 „Секс, наркотици и Лас Вегас“ – комедия, музикален (САЩ, 2010), режисьор – Никълъс Столър, актьори – Ръсел Бранд, Роуз Бърн, Тайлър МакКини, Пинк, Кристина Агилера и др. 02:00 „Партньори“ – сериал 03:00 „Клуб „Веселие“ /п/ – сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п/ – сериал
Nova TV

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 5 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“ – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: „Голям шлем“ 2017, седми ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бордо – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Каен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лийдс Юнайтед – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Рединг – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, 2 част 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 „Шоуто на играчите“, вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 10:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно новинарско шоу LIVE 13:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 02:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“ /п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Офанзива“ /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Kалендар, хороскоп 12:30 „Интервю“ с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 „Холивуд“ /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *