ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ОКТОМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове – тв филм /8 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните “Изящното фламинго” и “Доктор Ох, боли” 15:20 Влакът на динозаврите 2 – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Дълбоката държава – тв филм /5 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата – Мулдавски манастир “Св. Петка”, с. Мулдава/п/ 04:25 Когато сърцето зове – тв филм /8 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.1 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.13 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.111 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.94 – 96 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.72 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.85 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.5 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.45 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.54

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.12 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.2 – 5 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.12 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.5 11:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.9 12:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.12 13:00 “Дом на гнева” – екшън, комедия (Хонконг, 2005), режисьор Стивън Фънг, в ролите: Антъни Чо-Сан Уонг, Джилиан Чънг, Стивън Фънг, Шарлийн Чой, Майкъл Уонг и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.13 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.10 17:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.13 18:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3, еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Записът” – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Стрелецът” – екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите: Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+] 00:15 “Записът” – сериал, еп.6 01:15 “Кости” – сериал, с.12, еп.10 02:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.6 03:15 “Стоте” – сериал, с.5, еп.13 04:15 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.10

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.3, еп.6, 7 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Шофьорски курс” – комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.19, 20 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.104 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.57 20:30 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.93, 94 (последен) 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.2, еп.3 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.17, 18 00:00 “Шофьорски курс” /п/ – комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 8 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Зенит ВТБ лига – повторение 12:00 Баскетбол: Баскония – Барселона Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Футбол: Борнемут – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – повторение 16:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Бургос Испанска баскетболна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Дарби Каунти – Уотфорд Чемпиъншип – повторение 20:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Рединг класика от Висшата лига (2006-07) – повторение 20:30 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) 21:00 Новини 21:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 22:00 Футбол: НСА – Пирин Лейдис Държавно първенство по футбол за жени – повторение 00:00 Новини 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Програмна пауза

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю” с Наделина Анева 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *