ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар” 2 – анимационен филм /13 епизод/ 13:25 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /49 епизод/ 13:45 Референдум /п/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Братовчеди – тв филм /3 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Едно голямо семейство 2 – тв филм /12 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Загадки при разпродажби – 4-сериен игрален филм /САЩ, 2016 г./, 1 епизод, режисьор Норма Бейли, в ролите Лори Лавлин, Сара Стрейндж, Стив Бейсик и др. 22:30 В кадър Вкусът на Китай 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /3 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Едно голямо семейство 2 – тв филм /12 епизод /п/ 03:05 Братовчеди – тв филм /3 епизод
/п/ 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 50 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с. 1, еп. 116 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 2, еп. 30 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 812 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп. 2 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с. 1, еп. 18 01:30 “Вътрешна сигурност” – сериал, с. 3, еп. 5 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 694

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с. 7 еп. 11 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 4 еп. 10 09:00 “Извън играта” – сериал, с. 7 еп. 11 10:00 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 17 11:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 14 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 20 13:00 “Зодиак: Знаци на апокалипсиса” – фантастика, екшън (САЩ, 2014), режисьор – Дейвид Хоган, актьори – Кристофър Лойд, Джоел Греч, Райли Долман и др. 15:00 Премиера: “Платина” – сериал, с. 3, еп. 4 16:00 “Извън играта” – сериал, с. 7, еп. 12 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 21 18:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 15 19:00 Студио “Дрийм тийм на Барселона срещу отбора на Стоичков” 20:00 Дрийм тийм на Барселона срещу отбора на Стоичков – футболно шоу 22:00 Студио “Дрийм тийм на Барселона срещу отбора на Стоичков” 22:30 “Двете лица на януари” – трилър (САЩ, 2014), режисьор – Хосеин Амини, актьори – Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др. 00:30 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън,криминален, трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор – Исак Флорентин, актьори – Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 02:30 “Платина” – сериал, с. 3, еп. 4 03:30 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 21 04:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 15

bTV Comedy
05:00 “Стажанти” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 5 07:00 “Стажанти” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с. 5 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Бебето беглец” – комедия (САЩ, 1994), режисьор – Патрик Рийд Джонсън, актьори – Джо Пантолиано, Джо Мантеня, Лара Флин Бойл, Брайън Хейли и др. 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Онези от партера” – сериал 14:30 “Супермаркет” – комедиен сериал 15:00 “На по-добро място” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/- комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Онези от партера” – сериал, с. 1 19:00 “Стажанти” – сериал, с. 2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “На по-добро място” – сериал, с. 1 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с. 1 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с. 9 00:00 “Бебето беглец” – комедия (САЩ, 1994), режисьор – Патрик Рийд Джонсън, актьори – Джо Пантолиано, Джо Мантеня, Лара Флин Бойл и др. 02:00 “Модерно семейство” /п/- сериал 03:00 “По средата” /п/ – сериал 04:00 “Онези от партера” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – реалити шоу 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Отмъщението” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Законите на съдбата” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул” – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Шампионска лига 2017, втори ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Рен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Монако – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 6-и епизод, повторение 19:05 Футбол: Амиен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Студио “Купа на Лигата”, директно 21:45 Футбол: Арсенал – Донкастър Роувърс, мач от трети кръг на Карабао къп, директон 23:40 Студио “Купа на Лигата”, директно 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, избрано 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:00 Аферата “КТБ” – документален филм 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *