ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ЮЛИ

БНТ

05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Инуяша анимационен филм /п/ 06:25 Сребристият жребец анимационен филм/п/ 07:15 Сид – дете на науката 2 анимационен филм 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки /п/ 08:30 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Думата на краля игрален филм /Чехия, 2001 г./, режисьор Крищов Ханзлик, в ролите: Мирош Крамар, Клара Исова, Луцие Вондрачкова и др. 10:30 Културното наследство на България документална поредица /България, 2002г./ 11:00 Туризъм.бг /най-доброто/ информационно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди /най-доброто/ предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор/п/ 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ предаване за религия и култура 15:00 Английската кралица на деветдесет документален филм /Великобритания, 2016 г./, режисьор Ашли Гетинг 16:35 Шоуто на Греъм Нортън с участието на Том Круз, Ребека Фъргюсън, Саймън Пег, Хенри Кавил, музика Палома Фейт/п/ (12) 17:25 Джинс Родът на Гьока Хаджипетров/п/ 17:55 Извън играта /п/ 18:40 Кеймбридж документален филм /България, 2015 г./, режисьор Елдора Трайкова 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Игри на любовта игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Фархад Ман, в ролите: Хедър Локлиър, Локлин Мънроу, Том Стивънс, Емили Тетант и др. 22:30 По света и у нас Информационна емисия 22:45 Студио “Х”: Реквием за една мръсница игрален филм /България, 1976 г./ режисьор Милен Гетов, в ролите: Коста Цонев, Йосиф Сърчаджиев, Сашка Братанова, Росица Данаилова и др. 00:00 Мръсен малък номер игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Браян Скиба, в ролите: Дийн Кейн, Кристи Бърсън, Майкъл Мадсън, Джо Джоунс и др.(14) 01:30 Английската кралица на деветдесет документален филм /п/ 03:00 В охранителния бизнес игрален филм /п/ (12) 04:30 Бразди /най-доброто/ /п/предаване за земеделие

bTV

05:40 “НепознатиТЕ” – документална поредица 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.11, 12 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.15, 16 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Лято в Алгой” – романтичен (тв филм, Германия, 2017), режисьор Жанет Вагнер, в ролите: Дженифер Улрих, Филип Хохмайр, Михаела Май, Херберт Кнауп и др. 15:00 “Кутийковците” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьори Греъм Енабъл и Антъни Стачи 17:00 “Ченгето от Бевърли Хилс 3” – екшън, комедия (САЩ, 1994), режисьор Джон Ландис, в ролите: Еди Мърфи, Джъдж Райнхолд, Хектор Елизондо, Юджийн Колиър, Джоуи Траволта, Джими Ортега, Териса Рандъл и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Транспортер 3” – екшън, трилър (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите: Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе, Ян Сандберг и др. 22:00 “Матрицата: Презареждане” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Австралия, 2003), режисьори Анди Уачовски и Лари Уачовски, в ролите: Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Моника Белучи, Кери-Ан Мос, Хюго Уийвинг, Рей Антъни, Глория Фостър, Джейда Смит, Даниел Бернхардт и др. 00:50 “Кутията” – фентъзи, хорър (САЩ, 2009), режисьор Ричард Кели, в ролите: Камерън Диас, Джеймс Марсдън, Франк Лангела, Джеймс Ребхорн, Холмс Озбърн, Джилиан Джейкъбс, Силия Уестън и др. 02:50 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 03:20 “Ченгето от Бевърли Хилс 3” /п/ – екшън, комедия (САЩ, 1994)

 Nova TV

07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA, избрано 12:50 “Улични танци” – с уч. на Шарлот Рамплинг, Никола Бърли, Укуели Роуч, Франк Харпър и др. 14:50 “Как да правиш любов като англичанин” – с уч. на Пиърс Броснан, Салма Хайек, Джесика Алба, Малкълм Макдауъл, Бенджамин Маккензи, Мерин Дънгий, Иван Сергей, Марли Матлин и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Последният повелител на въздуха” – с уч. на Джаксън Ретбоун, Ноа Рингер, Дев Пател, Клиф Къртис, Никола Пелц, Шон Тоуб и др. 22:10 “Джурасик парк 3” – приключенски екшън с уч. на Сам Нийл, Теа Леони, Алесандро Нивола, Лора Дърн, Уилям Ейч Мейси, Тревър Морган и др. 00:00 “Първичен инстинкт” – с уч. на Майкъл Дъглас, Шарън Стоун, Джордж Дзъндза, Джийн Трипълхорн, Денис Арднт и др. 02:30 “Как да правиш любов като англичанин” – с уч. на Пиърс Броснан, Салма Хайек, Джесика Алба, Малкълм Макдауъл, Бенджамин Маккензи, Мерин Дънгий, Иван Сергей, Марли Матлин и др./п/ 04:30 “Улични танци” – с уч. на Шарлот Рамплинг, Никола Бърли, Укуели Роуч, Франк Харпър и др. /п/

bTV Action

05:15 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.7 – 10 08:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.14 – 16 10:45 “Сърцето на дракона” – фентъзи, приключенски (САЩ, 1996), режисьор Роб Коен, в ролите: Денис Куейд, Шон Конъри, Дина Майер, Дейвид Тюлис, Пит Посълтуейт, Джейсън Айзъкс и др. 12:45 “Умирай трудно 2” – екшън, трилър (САЩ, 1990), режисьор Рени Харлин, в ролите: Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.10, 11 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.10 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.15 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.13 18:45 “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Американски снайперист” – военен, екшън, биографичен (САЩ, 2014), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк Макдорман, Кайл Голнър, Люк Граймс, Сам Джегър и др. [14+] 00:30 “Елиминатори” – екшън (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Джеймс Нън, в ролите: Скот Адкинс, Стю Бенет, Даниел Калтаджироне, Джеймс Козмо и др. [16+] 02:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.15, 16 04:00 “Извънредно решение” – екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др.

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.14, 15 07:00 “Приятели” – сериал 09:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал, еп.19 – 21 10:00 “Луда нощ” – комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Карел, Тина Фей, Марк Уолбърг, Джеймс Франко, Тараджи Хенсън, Комън, Уилям Фиктнър, Кристен Уиг, Марк Ръфало, Мила Кунис и др. 12:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 14:00 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.7 15:00 “Кухня” – сериал 17:00 “Дивата Нина” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Семейство Флинтстоун” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор Брайън Левант, в ролите: Роузи О`Донъл, Елизабет Пъркинс, Кайл Маклоклън, Хали Бери, Елизабет Тейлър, Джон Гудман, Рик Моранис и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.8 еп.5, 6 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:30 “Кухня” – сериал 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Червеното джудже” – сериал 04:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал

 Nova Sport

10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Сент Етиен – Лил, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Стоук Сити – Рединг, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Рен – Каен, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Марсилия – Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Професионална борба: “Първична сила”, 29-и епизод /п/ 23:15 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3

06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева 08:30 “Другото лице” /п/ 09:00 “Социална мрежа” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – политическо токшоу -избрано 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 Телемаркет 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Холивуд” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Икономика и бизнес” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Патарински LIVE” – избрано 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/ 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *