ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ЮЛИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 Книга на книгите анимационен филм 09:35 Войната на таралежите тв филм /2 серия/ 10:45 Давай, Астробой! – анимационен филм 11:00 БНТ на 60 /п/ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Артефакти от Кавказ, Азербайджан документален филм /7, последен епизод/ 13:30 Обетована земя, тв филм /2 епизод/ 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Влакът на динозаврите, анимационен филм 15:15 Вълшебното дърво, тв филм /6 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Завръщане от Рим, тв филм /2 серия/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Хрътката тв филм /3 сезон, 3 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Вагнер, игрален филм /България, 1998 г./, режисьор Андрей Слабаков, в ролите Ернестина Шинова, Наум Шопов, Юлия Огнянова, Христо Гърбов, Иван Павлов и др. 01:25 Музика, музика /п/ 01:55 Хрътката, тв филм /3 сезон, 3 епизод/п/ (14) 02:45 Извън играта /п/ 03:15 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2, еп.17 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.13 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу (най-доброто) 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу (2014 г.) 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.78 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2 еп.29 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп.6, 7 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Опасно изкушение” – сериал, еп.4 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.37 22:00 “Комиците” – комедийно шоу (2013 г.) 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.18 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.7 01:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.16 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.27, 28

bTV Action

05:15 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.3 – 6 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.4 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.6 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.19 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.15 12:00 “Да Знаеш Как” (2021) /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.13 12:30 “Умирай трудно” – екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд Вел Джонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.5 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.7 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.10 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4 еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6 еп.20 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Умирай трудно 2” – екшън, трилър (САЩ, 1990), режисьор Рени Харлин, в ролите Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др. 00:15 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.8 01:15 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4 еп.16 02:15 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.20 03:15 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.10 04:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.7

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.41 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Най-доброто предстои” – комедия (Великобритания, 2017), режисьор Роджър Голдби, в ролите: Джоан Колинс, Полин Колинс, Франко Неро, Роналд Пикъп, Джоули Ричардсън, Шон Рийвс и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10, еп.3, 4 19:00 “Преспав” – сериал, еп.11 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с.12, еп.11 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.13, еп.1 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.45, 46 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.16, 17 00:00 “Най-доброто предстои” /п/ – комедия (Великобритания, 2017) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/ 06:00 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Пътят на честта” – сериал, сезон 1 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 5 01:30 “Бандитката” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Не ме оставяй” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Рединг – Блекбърн Роувърс Чемпиъншип – /п/ 12:00 Баскетбол: УНИКС – Енисей ВТБ лига – /п/ 14:00 Футбол: Стоук Сити – Суонси Сити Чемпиъншип – /п/ 16:00 Хокей на лед: Ак Барс – Салават Юлаев Континентална хокейна лига – /п/ 18:00 Баскетбол: Валенсия – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига, плейофи, полуфинален мач №2 – /п/ 20:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Кардиф Сити Чемпиъншип – /п/ 22:00 Хокей на лед: Нефтехимик – Авангард Континентална хокейна лига – /п/ 00:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:40 Пресечна точка /п/ 06:10 Ничия земя /п/ 07:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 В добра форма 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *