Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ЮНИ

БНТ

05:05 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Капри тв филм /3 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Дом за нашите деца тв филм /4 серия/ 13:40 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:10 Малки истории /п/ 14:20 Телепазарен прозорец 14:35 Васко да Гама от село Рупча тв филм /4 серия/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Капри тв филм /4 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас информационна емисия 18:15 Още от деня коментарно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Търсачи на реликви тв филм /4 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Хрътката 3 тв филм /4 епизод/ (14) 22:00 Госпожо Държавен секретар тв филм /10 епизод/(14) 23:00 По света и у нас информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 3 тв филм /8 епизод/(16) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 02:20 Госпожо Държавен секретар тв филм /10 епизод/п/(14) 03:15 Извън играта /п/ 04:00 Търсачи на реликви тв филм /4 епизод/п/ 04:45 Брат за брата 3 тв филм /8 епизод/п/(16)

 bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.19 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.32 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.58 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.3 еп.4 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.31 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.26 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.12 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.6 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.195, 196 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал 

Nova TV

05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 22 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Кошмари в кухнята”- риалити, нов сезон 22:00 “Добрата съпруга” – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 22 00:30 “Костюмари” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.2, 3 08:00 “Гимназия за чудовища: Наелектризирани” – анимация 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2018) 10:00 “Четири Коледи” – комедия, романтичен, семеен (САЩ, 2008), режисьор Сет Гордън, в ролите: Винс Вон, Рийз Уидърспун, Робърт Дювал, Сиси Спейсек, Мери Стийнбъргън, Джон Войт, Джон Фавро и др. 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Тя е баща ти” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 18:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.24, с.8 еп.1 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3 еп.3 20:00 “Тя е баща ти” – сериал, еп.4 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.7, 8 23:00 “Кухня” – сериал, с.4 еп.3, 4 00:00 “Четири Коледи” /п/ – комедия, романтичен, семеен (САЩ, 2008) 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

bTV Action

05:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” /п/ – сериал, с.2 еп.25, 26 07:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.1, 2 08:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.5 09:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.6 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.13 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.14 12:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.17 13:00 “Трусове 5: Кръвни линии” – фантастика, хорър, екшън (САЩ, ЮАР, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.6 16:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.7 17:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.18 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън (премиера): “Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 00:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 01:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.14 02:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.6 03:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.18 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.15

 Nova Sport

10:00 Футбол: Бирмингам Сити – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бордо – Нант, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Рен, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Милуол – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *