ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ЯНУАРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 Ганьо Балкански се завърна от Европа тв филм /2 част/ 14:05 Малки истории 14:20 Телепазарен прозорец 14:35 Точица анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката 2 анимационен филм 15:10 Разследването на Мун тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 “Нощта на шампионите” – церемония по връчване наградите на най-отличилите се спортисти и треньори на годината пряко предаване от Rainbow Plaza 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Екзарх Стефан 22:00 Телевизионен театър: Хъшове сериен тв филм /3 серия/ 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Законът на Дойл 6 тв филм /9 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Поклонникът на Фред Астер игрален филм /п/ (14) 04:00 Дойче Веле: Шифт 04:15 Законът на Дойл 6 тв филм /9 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.3 еп.6 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.30 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.53 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.4 еп.3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.51 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.8 21:30 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.69 22:30 “Медичите” – сериал, с.3 еп.4 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.9 01:00 “Смелите” – сериал, еп.3 01:50 bTV Новините /п./ 02:20 “Преди обед” /п./ 04:10 “Cool…T” /п./ – лайфстайл предаване 04:50 “Втори шанс” – сериал, еп.32

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9 еп.17, 18 07:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 08:00 “Приятели” /п./ – сериал 09:00 “Преспав” /п./ – сериал 10:00 “Абсолютно съвършени: Филмът” – криминален, комедия (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Манди Флечър, в ролите: Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джейн Хорокс, Джун Уитфийлд, Силия Имри, Кейт Мос и др. 12:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 13:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.26 18:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.2 19:00 “Супермаркет” – сериал, с.2 еп.8, 9 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.8 еп.4 22:00 “Приятели” – сериал, с.10 еп.17, 18 23:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2 еп.1, 2 00:00 “Абсолютно съвършени: Филмът” /п./ – криминален, комедия (Великобритания, САЩ, 2016) 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 04:00 “Супермаркет” /п./ – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.12 – 15 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.19 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.11 10:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.21 11:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.4 12:00 “Супергърл” – сериал, с.2 еп.3 13:00 “Преди да заспя” – мистъри, трилър (Великобритания, Франция, Швеция, 2014), режисьор Роуън Джофи, в ролите: Никол Кидман, Колин Фърт, Марк Стронг, Ан-Мари Дъф и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.20 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.12 17:00 “Супергърл” – сериал, с.2 еп.4 18:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.22 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага” – екшън, военен, драма (САЩ, 2014), режисьор Рул Рейне, в ролите: Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейеми, Майкъл Евърсън и др. 00:00 “Наркос: Мексико” – сериал, еп.3 01:00 “Животинско царство” – сериал, с.2 еп.12 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.20 03:00 “Супергърл” – сериал, с.2 еп.4 04:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.5

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 22:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 6 00:30 “Нощна смяна” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

05:00 Край на програмата 10:00 Хокей на лед: Мач на звездите на Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Бетис – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Бирмингам Сити – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 3-ти епизод /п/ 19:00 Баскетбол: Зенит – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 23-ти епизод /п/ 22:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, директно 00:00 Баскетбол: Зенит – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

Kanal 3 06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров -/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *