ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /11 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Затвори телефона! детски тв филм /Хърватия, 2015г./ 15:15 Мън Уа анимационен филм /2 епизод/ 15:30 Мили Бате!…Писма на един дакел детски тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър Тръмп срещу Байдън – битка за душата на Америка 22:00 Годунов. Продължението тв филм /8 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с БНТ /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Бразди /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /11 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.5 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.2 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.3 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.19 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13 еп.10 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.8 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.13 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.13 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3 еп.13 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Записът” – сериал, еп.1 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.55 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.118

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9 еп.20, 21 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “Кухня” /п./ – сериал 10:00 “Госпожица Америка” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Ноа Баумбак, в ролите: Грета Гъруиг, Лола Кърк, Шейна Даудсуел, Катрин Ърби, Матю Шиър и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.5, 6 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.137 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.36 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3 еп.5 22:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 еп.20, 21 00:00 “Госпожица Америка” /п./ – комедия (САЩ, 2015) 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

bTV Action

05:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2 еп.17 – 20 08:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.10 09:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.17 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.18 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.6 12:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.4 13:00 “Езерото на акулите” – екшън, приключенски, криминален (САЩ, 2015), режисьор Джери Дугън, в ролите: Долф Лундгрен, Сара Лейн, Лили О`Брайънт, Майкъл Милиган, Ланс Никълс и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.11 16:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.18 17:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.5 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5 еп.19 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7 еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Испания, Купа на краля – 32.кръг 00:00 “Стоте” – сериал, с.7 еп.10 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.7 02:00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.19 03:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.5 04:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.18

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал, сезон 4 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 1 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Спартак Континентална хокейна лига – /п/ 12:00 Футбол: Дарби Каунти – Борнемут 25 кръг Чемпиъншип – /п/ 14:00 Баскетбол: Автодор – ЦСКА Москва ВТБ лига – /п/ 16:00 Хокей на лед: Трактор – Локомотив Континентална хокейна лига – /п/ 18:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор 3 кръг предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 19:00 “Пета четвърт” 20 кръг обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 19:30 Студио “Чемпиъншип” – директно 20:00 Футбол: Норич Сити – Бристъл Сити 25 кръг Чемпиъншип – директно 21:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 22:10 Новини 22:15 Професионална борба: “Първична сила” 3 епизод предаване на WWE (2021) 23:15 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе 20 кръг Испанска баскетболна лига – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Патарински LIVE/п/ 05:45 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка/п/ 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо/п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Без резервация 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:30 Социална мрежа

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *