HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ЯНУАРИ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки детско предаване 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди Предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика Предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 15:00 Семеен бизнес тв филм 15:30 Световна купа по сноуборд: Паралелен гигантски слалом /мъже/ пряко предаване от Рогла /Словения/ 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Уилям, Кейт и Джордж – ново кралско семейство документален филм /Великобритания, 2014г./, режисьор Алан Скейлс 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала Развлекателно предаване 21:45 Време за любов игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Али Йозген Тюрк, в ролите: Хулия Авшар, Халил Ергюн, Бирол Юнел, Зеки Алася и др. 23:50 По света и у нас Информационна емисия 00:05 2012: Денят на страшния съд игрален филм/п/ 01:30 Уилям, Кейт и Джордж – ново кралско семейство документален филм /п/ 02:20 Червената кралица тв филм /6 епизод/п/ 03:15 Плюс това /п/ 04:15 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 07:00 “Теория на глупостта” – развлекателна поредица, с.1, еп. 3 07:30 “Кое е това момиче” – сериал, с.3, еп.17 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.10 13:00 “Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол” – комедия (Русия, 2015), режисьор – Максим Свешников, актьори – Ян Цапник, Андрей Мерзликин, Лера Стреляева, Галина Коньшина и др. 15:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.9,10 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Пингвините на Мистър Попър” – комедия (САЩ, 2011), режисьор – Марк Уотърс, актьори -Олга Мередиц, Джим Кери,Карла Гуджино, Анджела Лансбъри и др. 22:00 “Х-мен: Последният сблъсък” – трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор – Брет Ратнър, актьори – Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт, Ребека Ромийн, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, Келси Грамър и др. 00:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.5, еп.17 01:00 “Анатолия – земя на богинята майка” – научно-популярен филм 02:00 “Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол” – комедия (Русия, 2015), режисьор – Максим Свешников, актьори – Ян Цапник, Андрей Мерзликин, Лера Стреляева, Галина Коньшина и др. 03:30 “Мармалад” /п./ – токшоу

bTV Comedy
05:00 “Предградие” /п./ – сериал 06:00 “Партньори” – сериал 07:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 08:00 “Стажанти” – сериал, с.2 09:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.2 10:00 “Шрек завинаги” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи – Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор – Майк Митчъл 12:00 “Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал, с. 6 18:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 19:30 “Хотел “Елеон” – сериал 20:30 “Снежната кралица 3: Огън и лед” – анимация, приключенски, семеен (Русия, 2016), сценаристи – Алексей Цицилин, Алексей Замислов, Владимир Николаев, режисьор – Алексей Цицилин 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 23:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал 02:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 03:00 “Стажанти” /п/- сериал 04:00 “Загадките на Лора” – сериал

bTV Action
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп. 3 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп.15,16,17 10:45 “Опасна зона” – екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор – Стивън Сегал, актьори – Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др. 12:45 “Китайски зодиак” – екшън, приключенски (Chinese Zodiac, Хонг Конг, Китай,2012), режисьор – Джеки Чан, актьори – Джеки Чан, Оливър Плат, Стивън Чанг, Катлин Дешел и др. 15:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 9,10 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Кървав диамант” – драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор – Eдуард Зуик, актьори – Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др. 21 Жиганде, Маги Кю, Карл Ърбан, Кристофър Плъмър и др. 00:45 “Един рицар в Камелот” – с уч. на Упи Голдбърг, Майкъл Йорк, Палома Баеза, Саймън Фентън, Джеймс Кумбс и др. /п/ 02:20 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 03:20 “Ничия земя” – предаване 04:20 “Трансформърс”- с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Джон Войт, Джон Туртуро, Тайрийз Гибсън, Рейчъл Тейлър, Кевин Дън и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Мурсия – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дарби Каунти – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Баскетбол: Барселона – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Каен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Футбол: Нант – Бордо, мач от френската Лига 1, директно 19:55 Класика от Висшата лига – Саутхямптън – Тотнъм Хотспър (1994-95), повторение 20:20 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:35 Студио “Лига 1”, директно 21:00 Футбол: Монпелие – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно 22:55 Студио “Лига 1”, директно 23:15 Футбол: Астън Вила – Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение 01:10 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:25 Еротичен телепазар 03:25 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 14:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 1 част 16:00 най-доброто от “еМисия България” – 1 част 17:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 03:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед с Криси”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Коктейл” /п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни”/п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 15:45 “Време, календар, хороскоп 16:00 “Четвърта инстанция”- токшоу/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 22:00 Интервю с Наделина Анева/п/ 22:30 “Уикенд с Роси”/п/ 23:30 “Спорт в обектива” 00:30 06:30 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *