HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 АВГУСТ

БНТ

05:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /22 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /29 епизод/ 09:55 Лошите добри приятели – детски тв филм /3 епизод/ 10:25 Под вълните на Черно море – документална поредица 10:35 История.bg Ромеоктон, Скилойоан, Ромеоубиец, Цар Калоян/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша – анимационен филм /23 епизод/ 13:25 Бакстър – тв филм /11 епизод/ 13:50 Английският съсед, 4-сериен тв филм /България, 2011 г./, 1 серия, режисьор Дочо Боджаков, в ролите Лесли Грантам, Татяна Лолова, Румен Угрински, Николай Урумов и др. 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /24 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /7 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:35 През коридорите на времето – документален филм /8, последен епизод/ 19:20 Как се прави? – 26-сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 1 епизод 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:40 Спортни новини 20:50 Агресията – документален филм            /България, 2015 г./, режисьор Анна Петкова 22:30 Международен тероризъм след 1945 година: ООП – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /5 епизод/(16) 00:35 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:45 По съвест 5 – тв филм /7 епизод/п/ 01:40 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /24 епизод/п/ 02:25 Международен тероризъм след 1945 година: ООП – документална поредица/п/ 03:00 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 03:50 История.bg Ромеоктон, Скилойоан, Ромеоубиец, Цар Калоян/п/ 04:50 Как се прави? – документален филм /1 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 29 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.95 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 9 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп.791 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп.791 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.40 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с.1, еп. 5 22:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.1, еп.21, 22 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закотвени”- сериал, с.1, еп.4 01:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с.1, еп.56 02:30 “Преди обед” /п./ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 672

bTV Action

06:00 “Кунг-фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 3 еп. 12 09:00 “Извън играта” – сериал, с.6, еп.7 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп. 61 11:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 14 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 17 13:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” –  екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор  Исак Флорентин, актьори Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.4 16:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.8 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 18 18:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 15 19:00 “Супергърл” – сериал, еп. 17 20:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп. 13 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Тайната на скрития град” – приключенски, фентъзи (САЩ, 2008), режисьор  Гил Кенън, актьори Мартин Ландау, Хари Тредуей, Сирша Ронан, Бил Мъри, Тим Робинс, Мариан Жан-Батист, Мери Кей Плейс, Тоби Джоунс и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.13 01:00 “Супергърл” – сериал, еп. 17 02:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.4 03:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 18 04:00 “Готъм” – сериал, еп. 15

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия”                 /п./- сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.4 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Предградие” – сериал, с.2 09:00 “Българи на три морета” – комедийно риалити 10:00 “Близнаци” – комедия, криминален (САЩ, 1988), режисьор Айвън Райтман, актьори – Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Кели Престън, Хлое Уеб, Бони Бартлет и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Бруклин 99” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно предаване 18:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 19:00 Премиера: “По средата” – сериал, с.7 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Бруклин 99” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Близнаци” – комедия, криминален (САЩ, 1988), режисьор Айвън Райтман, актьори Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Кели Престън, Хлое Уеб, Бони Бартлет и др. 02:00 “ Майк и Моли” /п./- сериал 03:00 “Предградие” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova TV

06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Просветление” – сериен филм 02:00 “Скорпион” – сериен филм /п/ 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бъртън Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Метц – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лион – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Ница – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Мастърс 2017, Мелбърн, първи ден, повторение 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT

05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес, (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3

05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Имате думата”/п/ 07:30 “Патарински Live/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Офанзива”/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 ТОП ШОП 11:25 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 11:55 Телемаркет 12:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:10 “Холивуд” /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси”/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:30-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *