ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 АПРИЛ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /4 сезон, 13, последен епизод/(12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Благуните детски – тв филм /2 сезон, 11 епизод/ 15:25 Давай, Астробой! – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър 22:00 Достоевски – тв филм /7 епизод/ (14) 22:55 Евровизия 2021 – клипове 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с БНТ /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Бразди /п/ 04:25 Законът на Дойл – тв филм /4 сезон, 13, последен епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.23 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.20 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.70 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.13 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.77 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.5, 6 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.119 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.18

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.12, 13 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 10:00 “Родители” – комедия, драма (САЩ, 1989), режисьор Рон Хауърд, в ролите Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Даян Уийст, Киану Рийвс, Хоакин Финикс и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4, еп.21, 22 19:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.15 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.8, еп.8 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8, еп.1 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.17, 18 00:00 “Родители” /п/ – комедия, драма (САЩ, 1989) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

bTV Action

05:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.14 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3, еп.4 – 6, с.4 еп.1 08:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.14 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.14 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.12 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.1 12:00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.8 13:00 “Фантастичната четворка” – екшън, фантастика (САЩ, 2015), режисьор Джош Транк, в ролите Майлс Телър, Кейт Мара, Майкъл Джордан, Тоби Кебъл, Джейми Бел, Тим Блейк Нелсън, Дан Кастеланета и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.15 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.15 17:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.9 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Чистилището” – уестърн, фентъзи (тв филм, САЩ, 1999), режисьор Ули Едел, в ролите Сам Шепърд, Ерик Робъртс, Питър Стормеър, Ранди Куейд, Дони Уолбърг и др. 00:00 “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.2 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.2 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.13 03:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.9 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.15

Nova TV

05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 2 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед, Континентална хокейна лига, финал, мач №2 /п/ 12:00 Футбол, Шампионска лига на Азия (2020-21) /п/ 14:00 Футбол: Норич Сити – Уотфорд, Чемпиъншип /п/ 16:00 Баскетбол: УНИКС – Парма, ВТБ лига /п/ 18:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 19:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 19:30 Футбол: Арис – ПАОК, Супер лига на Гърция – директно 21:30 Футбол: АЕК – Панатинайкос, Супер лига на Гърция – директно 23:30 Професионална борба: “Първична сила”, предаване на WWE (2021) 00:30 Футбол: Родъръм Юнайтед – Мидълзбро, Чемпиъншип запис 02:30 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/ 03:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка /п/ 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огненов /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *