ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 5 тв филм /6 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Студени брегове /1 част/ 15:15 Влакът на динозаврите 3 анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Списаревски – героят “камикадзе” 22:00 Годунов тв филм /5 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс Родът на Петър Сомлев /п/ 04:25 Когато сърцето зове 5 тв филм /6 епизод/п/

bTV
05:30 “Ловци на храна” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп .5 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал,, еп .29 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал,, еп .1 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп .8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп .116 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Китайски зодиак” – екшън, приключенски (Хонконг, Китай, 2012), режисьор Джеки Чан, в ролите: Джеки Чан, Стивън Даз, Оливър Плат, Кени Джи, Кейтлин Дешел и др. 22:00 “Комиците и приятели” – специално издание 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп .13 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп .35 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп .98

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп .22 – 25 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал,, еп .1 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп .17 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп .18 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп .6 12:00 “Монк” – сериал, с.6, еп .14 13:00 “Бързи и яростни 2” – екшън, трилър (САЩ, Германия, 2003), режисьор Джон Сингълтън, в ролите: Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Кол Хаузър, Ева Мендес, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Том Бари, Джеймс Римар, Девън Аоки, Майкъл Ийли, Едуард Финли и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал,, еп .2 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп .18 17:00 “Монк” – сериал, с.6, еп .15 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп .7 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп .19 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мръсният Джон” – сериал,, еп .7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Бързи и яростни: Tokyo Drift” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Лукас Блек, Закари Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др. 00:00 “Мръсният Джон” – сериал,, еп .7 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп .7 02:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп .19 03:00 “Монк” – сериал, с.6, еп .15 04:00 “Чък” – сериал, с.2, еп .18

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п./ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп .4, 5 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Незабравима Коледа” – романтичен (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Дейвид Уийвър, в ролите: Мира Сорвино, Камерън Матисън, Джеси Филкоу, Бейли Скоджи и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп .9, 10 19:00 “На гости на третата планета” – сериал,, еп .115 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.14 21:00 “Столичани в повече” – сериал,, еп .6 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп .1, 2 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп .16, с.9, еп .1 00:00 “Сексът и градът” – романтичен, комедия (САЩ, 2008), режисьор Майкъл Патрик Кинг, в ролите: Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Крис Нот, Кандис Бъргън, Дженифър Хъдсън и др. 02:00 “Гранд” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV
05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Умиротворителят” – с уч. на Вин Дизел, Лорън Греъм, Фейт Форд, Бритъни Сноу, Брад Гарет, Керъл Кейн, Крис Потър, Тейт Донован и др. 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Кондор” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Парма – Жельона гура ВТБ лига – повторение 12:00 Баскетбол: Обрадойро – Сарагоса Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Баскетбол: УНИКС – Цмоки ВТБ лига – повторение 16:00 Баскетбол: Барселона – Ховентут Испанска баскетболна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Хъл Сити – Портсмут Лига 1 – повторение 20:00 Футбол: Престън Норт Енд – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение 22:15 Футбол: Норич Сити – Кардиф Сити Чемпиъншип – повторение 00:15 Футбол: Родъръм Юнайтед – Дарби Каунти Чемпиъншип – повторение 02:15 Новини – повторение 02:30 Еротичен телепазар 04:30 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Скелетът на демокрацията” 1-ва част – док.филм на КАНАЛ 3 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:15 “Авиокатастрофите в България” 1-ва част- док.филм 00:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *