ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 МАЙ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни, предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 В кадър /п/ 13:30 Митове и легенди, документална поредица 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Мили бате!… Писма на един дакел, тв филм 14:45 Сребристият жребец, анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка”, тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Джинс /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Аз съм ти, игрален филм /България, 2012г./, режисьор Петър Попзлатев, в ролите: Жанет Спасова, Ирмена Чичикова, Деян Донков, Захари Бахаров, Владимир Карамазов, Владимир Пенев и др. (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Милиарди 2, тв филм (14) 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни, предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:30 Питай БНТ /п/ 03:30 Митове и легенди, документална поредица/п/ 04:00 Милиарди 2, тв филм /п/ (14)

bTV
05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2 еп.18 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.63 15:00 Смехът като лекарство: “Новите съседи” – сериал, еп.17 16:30 Смехът като лекарство: “Домашен арест” – сериал, еп.16 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.39 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.77 21:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Изчезнали” – сериал, еп.5 00:30 “Спасители в планината” – сериал, с.9 еп.11 01:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.105

bTV Action
05:15 “Твърде лично” – сериал, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.19 – 22 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.22 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.6 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.3 11:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.13 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2 еп.15 13:00 Премиера: “Убийствена любов” – трилър (тв филм, САЩ, 2017), режисьор Алън Дарней, в ролите: Барби Кастро, Брайън Грос, Джейсън Кук, Тейлър Кастро, Дина Майър и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.12 еп.1 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.7 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2 еп.16 18:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4 еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4 еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Беглецът” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1993), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Харисън Форд, Томи Лий Джоунс, Сила Уорд, Джулиан Мур, Джо Пантолиано, Йероен Крабе, Рон Дийн и др. 00:30 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.1 01:30 “Твърде лично” – сериал, еп.8 02:30 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.4 03:30 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2 еп.16 04:30 “Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.7

bTV Comedy
05:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 06:00 “Бруклин 99” – сериал, еп.21, 22 07:00 “Барът на Пепе” /п./ – сериал 08:30 “Младият Шелдън” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Прекият път към щастието” – фентъзи, комедия (САЩ, 2003), режисьор Алек Болдуин, в ролите: Алек Болдуин, Боби Канавали, Ким Катрал, Дан Акройд, Дженифър Лав Хюит, Антъни Хопкинс и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Младият Шелдън” /п./ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п./ – сериал 15:30 “Барът на Пепе” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3 еп.9, 10 19:00 “Барът на Пепе” – сериал, еп.20 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.5 еп.10, 11 22:00 Премиера: “Младият Шелдън” – сериал, с.2 еп.3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5 еп.7, 8 00:00 “Прекият път към щастието” /п./ – фентъзи, комедия (САЩ, 2003) 02:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера)- сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити,нов сезон 22:00 “Съдби на кръстопът”- предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 2 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм,сезон 11 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Салават Юлаев – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дарби Каунти – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Калев – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Брентфорд – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Арсенал – Евертън (1997-98) /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 18-и епизод 23:00 Баскетбол: Тенерифе – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парчета от реалността” 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:50 “Изкуство по време на пандемия” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Интервю” с Наделина Анева 13:00 НОВИНИ 13:25 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев”-кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:40 “Изкуство по време на пандемия” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:25 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:25 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:25 “Без монтаж” 23:00 НОВИНИ 23:25 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:25 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *