ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 МАЙ

БНТ

05:15 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Людмила Гурченко – тв филм /10, епизод/ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Усещане за успех – филм за българското участие на песенния конкурс на Евровизия 23:00 По света и у нас 23:30 БНТ на 60 /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Людмила Гурченко – тв филм /10, епизод/п/

bTV

05:20 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.5 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.38 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.87 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с.6, еп.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.99 21:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, нов сезон 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.3, 4 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.72 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.40

bTV Action

05:15 “Стоте” – сериал, с.5, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.6 – 9 08:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.4 09:00 “Тредстоун” – сериал, еп.8 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.3 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.7 12:00 “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.6 12:30 “Х-Мен: Първа вълна” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Матю Вон, в ролите: Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърн, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Оливър Плат, Никълъс Хоулт, Джейсън Флеминг, Джеймс Римар и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.5 16:00 “Тредстоун” – сериал, еп.9 17:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.2 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.4 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.14 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Х-Мен началото: Върколак” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Гавин Худ, в ролите: Хю Джакман, Лив Шрайбър, Райън Рейнолдс, Дани Хюстън, Кевин Дюранд, Доминик Монахан, Тейлър Кич и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.14 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.8 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.4 03:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.2 04:00 “Тредстоун” – сериал, еп.9

bTV Comedy

05:00 “По средата” /п/ – сериал 06:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.5, 6 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 10:00 “Ваканция при баба” – комедия (Франция, Белгия, 2019), режисьор Габриел Жюлиан-Лафериер, в ролите: Шантал Ладесу, Жюли Гайе, Тиери Ньовик, Жюли Депардийо и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.16, 17 19:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.14 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.9, еп.14 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9, еп.10 22:00 “Анжелика” – сериал, еп.1, 2 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6, еп.18, 19 00:00 “Ваканция при баба” /п/ – комедия (Франция, Белгия, 2019) 02:00 “По средата” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 21:00 “All Inclusive” (премиера) – сериал, сезон 3, финал 22:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 1 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 01:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Транмиър Роувърс – Моркамб, Лига 2, плейофи, първи полуфинален мач – /п/ 12:00 Футбол: Равшан – Дордой, Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – /п/ 14:00 Футбол: Нюпорт Каунти – Форест Грийн Роувърс, Лига 2, плейофи, първи полуфинален мач – /п/ 16:00 Футбол: Тишреен – Кувейт, Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – директно 18:00 Футбол: Насаф – Алтън Асир, Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – /п/ 20:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор – предаване за азиатски футбол (2021) 20:30 “Пета четвърт” – обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 21:15 Студио “Лига 1” – директно 21:45 Футбол: Блекпул – Оксфорд Юнайтед, Лига 1, плейофи, полуфинален реванш – директно 23:40 Студио “Лига 1” – директно 00:00 Баскетбол: Естудиантес – Бургос, Испанска баскетболна лига – запис 02:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Шоубизнес /п/ 11:20 Бизнесът 11:30 Документална поредица на DW 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Шоубизнес 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *