ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 МАРТ

bTV

05:00 “Папараци” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.10 06:30 “По следите на: Азорските острови” – документален филм, част I 07:30 “Приятели” – сериал, еп.15 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “Бетовен 3” – комедия (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Мики Евънс, в ролите: Джъдж Райнхолд, Джулия Суийни, Джо Пиклър, Микела Гало, Майк Сиколини, Джейми Марш и др. 15:00 “Истински истории” /п/ – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Джейсън Борн” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Алисия Викандер, Томи Лий Джоунс, Джулия Стайлс, Венсан Касел, Риз Ахмед, Нев Гачев и др. 22:20 “Ex Machina: Бог от машината” – фантастика, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Алекс Гарланд, в ролите: Донъл Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Челси Ли, Кори Джонсън, Иви Рей и др. 00:30 “Бездомници” – драма (САЩ, 1997), режисьор Вин Дизел, в ролите: Вин Дизел, Джоуи Дедио, Ти Кей Къркланд, Майк Епс, Валентино Моралес и др. 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

 Nova TV

07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Красавицата и Звяра” – анимационен филм 14:45 “Представи си това” – с уч. на Еди Мърфи, Мартин Шийн, Яра Шахиди, Томас Хейдън Чърч, Рони Кокс, Никол Ари Паркър и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Един за друг” (премиера) – риалити 22:00 “Фермата” – с уч. на Ал Пачино, Колин Фарел, Бриджит Мойнахан, Гейбриъл Махт, Рамини Джавади, Клаус Баделт и др. 00:15 “Представи си това” – с уч. на Еди Мърфи, Мартин Шийн, Яра Шахиди, Томас Хейдън Чърч, Рони Кокс, Никол Ари Паркър и др. /п/ 04:50 “Красавицата и Звяра” – анимационен филм /п/

 bTV Action

05:15 “Животинско царство” – сериал, с.2 еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3 еп.4 – 7 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.7 – 9 11:00 “Учителят” – екшън (Китай, 2014), режисьор Ке Жоу, в ролите: Джеймс Крас, Цянгу Чан, Жинтонг Май, Ченг Ни и др. 12:45 “Умирай трудно 2” – екшън, трилър (САЩ, 1990), режисьор Рени Харлин, в ролите: Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др. 15:00 “Агент X” – сериал, еп.7, 8 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.11 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.13 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.11 18:45 “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Смокинг” – фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2002), режисьор Кевин Донован, в ролите: Джеки Чан, Дженифър Лав Хюит, Питър Стормеър, Деби Мазар, Джейсън Айзъкс и др. 00:00 “Белязаният” – криминален, драма (САЩ, 1983), режисьор Брайън Де Палма, в ролите: Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Стивън Мауър, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджиа, Ф. Мъри Ейбрахам, Марк Марголис и др. [16+] 03:00 “Агент X” /п/ – сериал, еп.8 04:00 “Неуредени сметки” – трилър (САЩ, Великобритания, Унгария, Израел, 2011), режисьор Джон Мадън, в ролите: Хелън Мирън, Сам Уърдингтън, Том Уилкинсън, Кирън Хайндс, Джесика Частейн, Йеспер Кристенсен, Мартон Чокаш и др. [14+]

 bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.1, 2 07:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.21, 22 08:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.21, 22 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.9, 10 10:00 “Бившият” – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Джеси Перец, в ролите: Зак Браф, Аманда Пийт, Джейсън Бейтман, Чарлз Гродин, Миа Фароу, Ейми Поулър и др. 12:00 “От глупав по-глупав: Завръщането” – комедия (САЩ, 2014), режисьори Боби Фарели и Питър Фарели, в ролите: Джим Кери, Джеф Даниълс, Лори Холдън, Катлийн Търнър, Анджела Кереч, Роб Ригъл и др. 14:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.16, 17 15:00 “Съни Бийч” – сериал, еп.4 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 20:30 “Под един покрив” – комедия (Франция, 2017), режисьор Доминик Фаруджа, в ролите: Жил Лелуш, Луиз Бургоан, Маню Пайе, Марилу Бери, Жюлиан Боаселие и др. 22:30 “Съни Бийч” /п/ – сериал, еп.4 23:30 “Преспав” /п/ – сериал 01:00 “По средата” /п/ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:30 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Хъл Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, директно 19:00 Хокей на лед: Мач от Континенталната хокейна лига /п/ 21:30 Баскетбол: Бургос – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно 23:15 Студио “Баскетбол”, директно 23:30 Професионална борба: “Разбиване”, 12-и епизод 00:30 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 02:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата 09:30 Футбол: Рединг – Шефилд Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Стоук Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Норич Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 24-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 12-и епизод 23:00 Футбол: Байер Леверкузен – Херта, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

 Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:15 Топ Шоп 09:30 “Другото лице” 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:30 “Без монтаж” 12:00 НОВИНИ 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:20 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

БНТ

05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:40 Рицарят на Бялата дама тв филм /2 серия/ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Какво ще се случи документална поредица /САЩ, 2013г./ 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Великата илюзия: Светлините на града игрален филм /САЩ, 1931г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Вирджиния Черил, Флорънс Лий, Хари Майерс и др. 16:30 Срещи на първия ред: Теодора Димова с братя Миладинови документален филм /България, 2018г./, режисьор Валери Яков 16:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ на 60 /п/ 18:30 Извън играта 19:00 Какво знае Фейсбук документален филм /Великобритания, 2017г./, режисьор Морис Мей 19:30 Пътят към УЕФА ЕВРО 2020 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Абатство Нортингър игрален филм /копродукция, 2007г./, режисьор Джон Джоунс, в ролите: Фелисити Джоунс, Джей Джей Фийлд, Кари Мълиган, Уилям Бек, Лиъм Кънингъм и др. 22:40 По света и у нас 22:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:00 Редник Джейн игрален филм /копродукция, 1997г./, режисьор Ридли Скот, в ролите: Деми Мур, Ан Банкрофт, Виго Мортенсен, Джон Хигинс и др. 01:05 Тайните светове документална поредица /6,последен епизод/п/ 01:55 Скривалището игрален филм /п/ 03:30 Туристически маршрути 04:00 Какво знае Фейсбук документален филм /п/ 04:30 Извън играта /п/  

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *