ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 НОЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 Днес и утре 13:30 Напред-назад – документален филм /България, 2002 г./, режисьор Константин Чакъров 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Мили бате!… Писма на един дакел тв филм 14:45 Сребристият жребец – анимационен филм 15:10 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /28 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Похищение – игрален филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Алън Уайт, в ролите Райън Филип, Рашел Льофевр, Джон Кюсак, Джаки Уийвър и др. (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 – тв филм /1 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца – тв филм /28 епизод/п/ 03:25 Дойче Веле: Шифт 03:40 Вечната музика /п/ 04:10 Джинс /п/ 04:40 Законът на Дойл 5 – тв филм /1 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.23 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.60 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.15 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3, еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.17 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.27 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица, еп.11 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.13 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.9 01:30 “Друговремец” – сериал, с.4 еп.9 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал, с.13, еп.121 (последен)

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.16 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.15 – 18 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.12 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.16 10:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.3 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.11 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.6 13:00 “В окото на бурята” – трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьор Стивън Куейл, в ролите Ричард Армитидж, Сара Уейн Калис, Мат Уолш, Макс Дийкън, Нейтън Крес, Алиша Дебнъм-Кери и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.13 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.17 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.7 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.12 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3, еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Хелбой ІІ: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др. 00:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.10 01:15 “Готъм” – сериал, с.3, еп.4 02:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.13 03:15 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.7 04:15 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.12

bTV Comedy
05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, еп.4, 5 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.23, 24 10:00 “12 кучета до Коледа” – семеен (САЩ, 2014), режисьор Чарли Вон, в ролите Реджиналд ВелДжонсън, Винсънт Джованоли, Лекси Джованоли, Граня Макдърмът и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Фитнес” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.108 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 12, 13 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5, еп.16, 17 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.7 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.5 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.2, 3 23:00 Премиера: “Мис Сладкиш” – сериал, еп.15, 16 00:00 “12 кучета до Коледа” /п/ – семеен (САЩ, 2014) 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Брадфорд Сити – Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Нижни Новгород – Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Транмиър Роувърс – Уикъмб Уондърърс, мач от английската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 9-и епизод /п/ 18:30 Хокей на лед: Авангард – Автомобилист, мач от Континенталната хокейна лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 2-ри епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 47-и епизод 23:00 Баскетбол: Билбао – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00–07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *