Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 ОКТОМВРИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 Кокиче в блатото – документален филм /България, 2010г./, режисьор Ралица Димитрова 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци- анимационен филм 14:45 Сребристият жребец- анимационен филм 15:10 Разследването на Мун – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат – тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /6 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Реформите на Александър Стамболийски 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 4- тв филм /3 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца- тв филм /6 епизод/п/ 03:15 Малки истории /п/ 04:15 Законът на Дойл 4 – тв филм /3 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.26 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.37 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал с.6 еп.67 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, с.2 еп.13 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.116 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.4 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.16 00:30 “Втори шанс” /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.18 – 21 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.11 09:00 “Час пик” – сериал, еп.6 10:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.4 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.20 12:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.6 13:00 “Произходът на меча” – екшън (Китай, 2011), режисьор Сю Хаофън, в ролите Сун Ян, Ю Чън-хуей, Джао Юенюен, Ма Дзюн и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.12 16:00 “Час пик” – сериал, еп.7 17:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.7 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.21 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2 еп.5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.13 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Вълната” – екшън, трилър, драма (Норвегия, Швеция, 2015), режисьор Роар Ютаг, в ролите: Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Йонас Хоф Офтебро, Фридтьоф Сохем и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.13 01:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.5 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.12 03:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.7 04:00 “Неизвестният” – сериал, еп.21

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.15, 16 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 – есен), еп.11, 12 10:00 “Родители” – комедия, драма (САЩ, 1989), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Даян Уийст, Киану Рийвс, Хоакин Финикс и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Супер екипаж” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.85 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.21, 22 18:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.17, 18 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9 еп.10 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.36 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.2, 3 23:00 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, еп.11, 12 00:00 “Родители” /п./ – комедия, драма (САЩ, 1989) 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Таекуондо: ГП София 2019, трети ден /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Уникаха – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Барнзли – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 10-и епизод /п/ 16:30 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Тотнъм Хотспър (1992-93) /п/ 17:00 Студио “Футбол”, директно 17:30 Футбол: Царско село – Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно 19:25 Студио “Футбол”, директно 20:00 Футбол: Кардиф Сити – Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Таекуондо: ГП София 2019, първи ден /п/ 02:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:30 Еротичен телепазар 04:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Денят на живо” – /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *