Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 СЕПТЕМВРИ

 БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:10 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Търсачи на реликви 3 тв филм /10 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Животните, които ни обличат /1 част/ 15:15 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Царство България и Австро-Унгарската империя 22:00 Бригада тв филм /2 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс Родът на художника Иван Яхнаджиев/п/ 04:25 Търсачи на реликви 3 тв филм /10 епизод/п/

bTV

05:30 “Фитнес” /п/ – сериал, еп.12 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.12 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.91 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.34 – 36 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.52 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.65 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.8 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.24 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.33

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 6 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4 еп.15 – 18 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.17 09:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.22 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.1 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.9 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.4 13:00 “Над закона” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1988), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Стивън Сегал, Шарън Стоун, Пам Гриър, Хенри Силва и др. 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 16:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.1 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.5 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.10 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.2 20:00 Екшън в 8: “Изчезнали” – сериал, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Как прекарах лятната ваканция” – екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор Ейдриън Гранбърг, в ролите: Мел Гибсън, Кевин Хернандес, Даниел Хименес Качо, Питър Стормеър, Хесус Очоа, Дийн Норис, Питър Герети, Скот Коен и др. 23:45 “Изчезнали” – сериал, еп.5 00:45 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.10 01:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.2 02:45 “Стоте” – сериал, с.4 еп.5 03:45 “Готъм” – сериал, с.5 еп.1 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.13

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.13, 14 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Усмивчица” – комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Грег Араки, в ролите: Ана Фарис, Джон Кразински, Адам Броуди, Бен Фалкон и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Супер екипаж” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2 еп.1, 2 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.83 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.36 20:30 “Преспав” – сериал, еп.51, 52 22:00 “Супер екипаж” – сериал, еп.21, с.2 еп.1 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.23, 24 00:00 “Усмивчица” /п/ – комедия (САЩ, Германия, 2007) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

 Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” -/п/ 10:50 “Бизнес новини” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

 Nova Sport

10:00 Баскетбол: Химки – Зенит, мач от ВТБ лига /п/ 12:00 Баскетбол: Ховентут – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Ковънтри Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2020-21), 2-ри кръг /п/ 18:30 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 8-и епизод /п/ 19:30 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига, директно 22:00 Футбол: Суонси Сити – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *