ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 ФЕВРУАРИ

bTV

05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.4 06:30 “Един ден от живота на Земята” /част II/ – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.5 еп.15 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.3 13:00 “Шест метра дълбочина” – приключенски, драма, биографичен (САЩ, 2017), режисьор Скот Уо, в ролите: Джош Хартнет, Мира Сорвино, Сара Дюмонт, Остин Грант и др. 15:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Каубои и извънземни” – фантастика, екшън, трилър, уестърн (САЩ, 2011), режисьор Джон Фавро, в ролите: Даниел Крейг, Харисън Форд, Оливия Уайлд, Кланси Браун, Пол Дейно, Сам Рокуел и др. 22:20 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 23:20 “Дякон Левски” – драма, исторически, биографичен (България, 2015), режисьори Максим Генчев и Николай Генчев, в ролите: Веселин Плачков, Максим Генчев, Петьо Цеков, Симеон Филипов, Николай Сотиров и др. 01:50 “Последният учител” – екшън, спортен (Китай, 2015), режисьор Хаофън Хай, в ролите: Фан Ляо, Джиа Сон, Венли Цзан, Ши-чи Кин и др. 03:40 “120 минути” /п/

Nova TV

05:15 “Хотел Трансилвания 2” – анимационен филм /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Бавачка по призвание” – с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др. 14:15 “Всичко за любовта” – с уч. на Ерика Кристенсен , Пол Грийн, Антонио Купо, Али Либерт и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:00 “Джон Уик 2” – с уч. на Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Иън Макшейн, Джон Легуизиамо, Руби Роуз и др. 00:30 “Треска за лалета” – с уч. на Алисия Викандер, Дейн Дехаан, Джуди Денч, Кристоф Валц, Холидей Грейнджър, Зак Галифанакис и др. 02:10 “Всичко за любовта” – с уч. на Ерика Кристенсен , Пол Грийн, Антонио Купо, Али Либерт и др. /п/ 03:40 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 /п/ 04:20 “Бавачка по призвание” – с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др. /п/

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.15, 16 07:00 “Маркъс” – сериал, с.2 еп.2, 3 08:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.14 – 17 10:00 “Чичо Бък” – комедия (САЩ, 1989), режисьор Джон Хюз, в ролите: Джон Кенди, Маколи Кълкин, Джийн Луиса Кели, Габи Хофман, Ейми Мадигън, Лори Меткалф и др. 12:00 “Кой съм аз?” – екшън, комедия (Хонконг, 1998), режисьори Джеки Чан и Бени Чан, в ролите: Джеки Чан, Мишел Фере, Мирай Ямамото, Рон Смержак, Ед Нелсън и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Сърдити старчета” – комедия (САЩ, 1993), режисьор Доналд Петри, в ролите: Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргрет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др. 22:30 Премиера: “Маркъс” – сериал, с.2 еп.2, 3 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Гранд” /п/ – сериал 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 04:00 “Маркъс” /п/ – сериал

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.3 – 6 08:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.19 – 21 11:00 “Бойни кораби” – фантастика, екшън (САЩ, 2012), режисьор Питър Бърг, в ролите: Александер Скарсгард, Бруклин Декър, Лиъм Нийсън, Риана, Таданобу Асано, Тейлър Кич, Рами Малек и др. 13:30 “Срамежливия стрелец” – екшън, комедия, приключенски (Великобритания, 2017), режисьор Саймън Уест, в ролите: Антонио Бандерас, Олга Куриленко, Бен Кура, Марк Вали, Ашлинг Лофтъс, Джереми Суифт и др. [14+] 15:30 “Мобилна връзка” – криминален, трилър (САЩ, Германия, 2004), режисьор Дейвид Елис, в ролите: Ким Бейсингър, Крис Евънс, Джейсън Стейтъм, Джесика Бийл, Ноа Емърик, Валъри Крус, Уилям Мейси и др. 17:30 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.11 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.22, 23 19:00 “Джурасик парк III” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 2001), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Сам Нийл, Уилям Мейси, Тея Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Агент и 1/2” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Роусън Търбър, в ролите: Кевин Харт, Дуейн Джонсън, Ерън Пол, Ейми Райън, Кумейл Нанджиани и др. 00:00 “На всяка цена” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др. 02:00 “Мобилна връзка” – криминален, трилър (САЩ, Германия, 2004), режисьор Дейвид Елис, в ролите: Ким Бейсингър, Крис Евънс, Джейсън Стейтъм, Джесика Бийл, Ноа Емърик, Валъри Крус, Уилям Мейси и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.19 – 21

 Nova Sport

10:00 Футбол: Ковънтри Сити – Брентфорд Чемпиъншип – /п/ 12:00 Футбол: Бристъл Сити – Барнзли Чемпиъншип – /п/ 14:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона Купа на краля, финал – /п/ 16:00 Хокей на лед: СКА – Динамо Москва Континентална хокейна лига – /п/ 18:00 Футбол: Уотфорд – Дарби Каунти Чемпиъншип – /п/ 20:00 Футбол: Волфсбург – Шалке Купа на Германия – /п/ 21:55 Новини 22:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 22:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол, Купа на краля (2021) – /п/ 23:00 Футбол: Олимпиакос – Арис Супер лига на Гърция – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

БНТ

05:00 Иде нашенската музика /п/ 06:00 72-те най-сладки животни документална поредица/п/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Думата на краля детски игрален филм /Чехия, 2001г./, режисьор Срищов Ханзлик, в ролите: Марош Крамар, Клара Исова, Луцие Вондрачкова и др. 15:30 Частните музеи в Чехия: Музей на техниката и занаятите 15:45 Комисията по досиетата и отварянето на архивите на Държавна сигурност документален филм /България, 2019г./, режисьор Димитър Коцев 16:25 Сцената е моят дом – Недялко Йорданов концерт-спектакъл 18:00 Домът на вярата Храм “Св. Апостол Йоан Богослов”, София 18:30 Мисия “Вдъхновител” 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 “Българска киновечер представя: Хитър Петър 22:40 По света и у нас 22:55 БГ версия /п/ 23:45 Трите красавици игрален филм /Венецуела, 2014г./, режисьор Карлос Каридад-Монтеро, в ролите: Диана Пенялвер, Хосет Видал, Фабиола Араче, Фабиан Морено и др. (14) 01:25 БНТ на 60 /п/ 02:25 Пътеки /п/ 03:10 Музика, музика /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

 NovaNews

05:50 Пулс /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Ускорение 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 В добра форма 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Карай направо /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 Парламентът на фокус/п/ 15:30 Патарински LIVE /п/ 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Истории от света 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Парчета от реалността 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA /п/ 01:05 Темата на NOVA/п/ 01:25 Парчета от реалността/п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Другото лице 02:30 Ничия земя/п/ 03:15 Събуди се/п/    

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *