ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 ЮЛИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/предаване за фолклор 06:00 Инуяша анимационен филм /п/ 06:25 Сребристият жребец анимационен филм/п/ 07:15 Сид – дете на науката 2 анимационен филм 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки /п/информационно предаване 08:30 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Петсън и Финдъс анимационен филм /Германия, 2014 г./ 10:30 Културното наследство на България документална поредица 11:00 Отблизо с Мира /п/развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 # Европа 13:00 Клокочеща вода документален филм /България, 2019г./, режисьор Степан Поляков 13:35 Български архитектурни награди 2019 14:05 Библиотеката /п/предаване за литература и култура 15:05 Пук /70 години от рождението на Анри Кулев/ детски анимационен филм /България, 2015г./, режисьор Анри Кулев 16:20 Кадифе 4 тв филм /4 пизод/ 17:40 Националните съкровища на Чехия: Прага /2 част/ 18:00 Джаз фестивал в Монтрьо “Микстейп” 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Тайните светове документален филм /4 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 В кадър Зона за мечти 21:15 Здрач. Затъмнение игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Дейвид Слейд, в ролите: Кристен Стюарт, Робърт Патинсън, Тейлър Лаутнър и др. (12) 23:20 По света и у нас Информационна емисия 23:35 Горящата равнина игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Гилермо Ариага, в ролите: Чарлийз Терон, Ким Бейсингър, Хоаким де Алмейда, Джон Корбет и др. (14) 01:20 Тайните светове документален филм /4 епизод/п/ 02:10 Мръсен малък номер игрален филм /п/(14) 03:45 Кадифе 4 тв филм /4 епизод/п/ 04:55 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/предаване за религия и култура 

bTV

05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.13, 14 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.17, 18 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.2 еп.20 13:00 “Корабът на мечтите: Бали” – романтичен, комедия, драма (тв филм, Германия, 2012), режисьори Томас Хецел и Карола Медер, в ролите: Зигфрид Раух, Хайде Келер, Ник Вилдер, Инка Баузе и др. 15:00 “Скок-подскок” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Тим Хил 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Италианска афера” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, Великобритания, Италия, 2003), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: Доналд Съдърланд, Марк Уолбърг, Едуард Нортън, Шарлийз Терон, Джейсън Стейтъм, Сет Грийн и др. 22:00 “Щатски шерифи” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Уесли Снайпс, Робърт Дауни мл., Томи Лий Джоунс, Ирен Жакоб, Джо Пантолиано, Кейт Нелигън и др. 00:50 “Купон: Незабравима нощ” – комедия (САЩ, 2013), режисьор Дарин Скот, в ролите: Текуон Ричмънд, Зак Гудспийд, Тристин Мейз, Джулиън Уъркс и др. 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Лятото на моите мечти” – с уч. на Паскал Хатън, Робърт Гант, Деби Гибсън, Лейн Едуардс и др. 14:15 “Обети на любовта” – с уч. на Никол Андерсън, Паркър Янг, Кариса Лий Стейпълс, Алиша Уинрайт, Стивън Колети и др. 16:00 “Като две капки вода” – забавно предаване, 6 сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA, избрано 20:00 “Мумията” – с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Кевин О’Конър, Арнолд Вослу, Джонатан Хайд, Патриша Веласкес, Одет Фер и др. 22:30 “Капитан Филипс” – с уч. на Том Ханкс, Катрин Кийнър, Баркхад Абди, Майкъл Чернъс, Кори Джонсън, Макс Мартини, Крис Мълки и др. 01:10 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 03:20 “Лятото на моите мечти” – с уч. на Паскал Хатън, Робърт Гант, Деби Гибсън, Лейн Едуардс и др./п/

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.9 – 12 08:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.16 – 18 10:45 “Сърцето на дракона: Силата на огъня” – фентъзи, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Патрик Сивершен, в ролите: Патрик Стюарт (глас), Том Рис Харис, Джесмин-Блис Бел, Тамзин Мърчант, Андре Ериксен и др. 12:45 “Извънредно решение” – екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.12, 13 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.11 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.16 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица,, с.2 еп.1 18:45 “Умирай трудно 2” – екшън, трилър (САЩ, 1990), режисьор Рени Харлин, в ролите: Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Трудна мишена 2” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Рул Рене, в ролите: Скот Адкинс, Робърт Непър, Рона Митра, Темуера Морисън, Ан Труонг и др. 00:00 “Американски снайперист” – военен, екшън, биографичен (САЩ, 2014), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк Макдорман, Кайл Голнър, Люк Граймс, Сам Джегър и др. [14+] 02:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.17, 18 04:00 “Бодлива тел” – фантастика, екшън (САЩ, 1993), режисьор Дейвид Хоган, в ролите: Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Пауър, Зандър Бъркли, Удо Кир и др.

 bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.16, 17 07:00 “Приятели” – сериал 09:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал, 22-24 еп.22 – 24 10:00 “Семейство Флинтстоун” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор Брайън Левант, в ролите: Роузи О`Донъл, Елизабет Пъркинс, Кайл Маклоклън, Хали Бери, Елизабет Тейлър, Джон Гудман, Рик Моранис и др. 12:00 “Откраднатата принцеса” – анимация, приключенски, комедия (Украйна, 2018), режисьор Олег Маламуж 14:00 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.8 15:00 “Кухня” – сериал 17:00 “Дивата Нина” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Луда нощ” – комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Карел, Тина Фей, Марк Уолбърг, Джеймс Франко, Тараджи Хенсън, Комън, Уилям Фиктнър, Кристен Уиг, Марк Ръфало, Мила Кунис и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.8 еп.7, 8 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:30 “Кухня” – сериал 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Червеното джудже” – сериал 04:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Дарби Каунти – Родъръм Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дижон – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Ница – Тулуза, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Мидълзбро – Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Каен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 29-и епизод 23:15 Футбол: Норич Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

 Kanal 3

06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” /п/ 08:30 “Вечните песни” 09:00 “Икономика и бизнес” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 12:00 Топ шоп 12:15 “Парламентът на фокус” -/п/ 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж” 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” -/п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *