ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 ЮЛИ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 Книга на книгите, анимационен филм 09:35 Войната на таралежите, тв филм /3 серия/ 10:45 Давай, Астробой!, анимационен филм 11:00 БНТ на 60 /п/ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Парченца сирене, 6-сериен документален филм /Канада, 2005 г./, режисьор Майкъл Робинсън 13:30 Обетована земя, тв филм /3 епизод/ 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Влакът на динозаврите, анимационен филм 15:15 Вълшебното дърво тв филм /7, последен епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Завръщане от Рим тв филм /3 серия/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър /п/ 22:00 Хрътката, тв филм /3 сезон, 4 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с БНТ /п/ 00:30 БНТ на 60 /п/ 01:30 Парченца сирене, документален филм/п/ 01:55 Хрътката тв филм /3 сезон, 4 епизод/п/ (14) 02:45 Вечната музика /п/ 03:15 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2, еп.18 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.14 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу (най-доброто) 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу (2014 г.) 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.79 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.30 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп.8, 9 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Опасно изкушение” – сериал, еп.5 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.38 22:00 “Комиците” – комедийно шоу (2013 г.) 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.19 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.8 01:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.17 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.29, 30

bTV Action

05:15 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.5 – 8 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.5 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.7 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.20 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4 еп.16 12:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.10 13:00 “Умирай трудно 2” – екшън, трилър (САЩ, 1990), режисьор Рени Харлин, в ролите Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.6 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.8 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.11 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.5, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.21 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Умирай трудно 3” – екшън, трилър (САЩ, 1995), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Самюъл Джаксън, Джереми Айрънс, Греъм Грийн, Колийн Кемп, Сам Филипс и др. 00:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.9 01:30 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.5, еп.1 02:30 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.21 03:30 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.11 04:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.42 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Не се замисляй” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Майк Бърбиглия, в ролите: Кийган-Майкъл Кий, Гилиън Джейкъбс, Майк Бърбиглия, Кейт Микучи, Тами Сагър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10, еп.5, 6 19:00 “Преспав” – сериал, еп.12 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с.12, еп.12 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.13, еп.2 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.47, 48 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 еп.18, 19 00:00 “Не се замисляй” /п/ – комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/ 06:00 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Пътят на честта” – сериал, сезон 1 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 5 01:30 “Бандитката” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Не ме оставяй” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Уотфорд – Нотингам Форест, Чемпиъншип – /п/ 12:00 Баскетбол: Автодор – Химки, ВТБ лига – /п/ 14:00 Футбол: Норич Сити – Лутън Таун, Чемпиъншип – /п/ 16:00 Хокей на лед: Динамо Москва – Спартак, Континентална хокейна лига – /п/ 18:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, Испанска баскетболна лига, плейофи, полуфинален мач №3 – /п/ 20:00 Футбол: Суонси Сити – Мидълзбро, Чемпиъншип – /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, предаване на WWE (2021) 23:00 Хокей на лед: Ак Барс – Авангард Континентална хокейна лига – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:40 Пресечна точка /п/ 06:10 Ничия земя /п/ 07:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Без резервация 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *