Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 АВГУСТ

БНТ
05:25 България от край до край 7 /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 3 – тв филм /4 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg – Александър Батенберг – първият, младият, прогоненият /п/ 09:45 Раят на дамите – тв филм /20, последен епизод/п/ 10:45 Капри – тв филм /47 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Константин Философ – тв филм /2 серия/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Златно сърце – тв филм /3, последна серия/ 15:20 Приключенията на горските – мечоци анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /48 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Антарктика документална поредица 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /5 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:40 Семейство Даръл 3 – 8-сериен тв филм /Великобритания, 2018 г./, 1 епизод, режисьор Роджър Голдби, в ролите Кийли Хоос, Джош О’Конър, Майло Паркър и др. 21:30 Нощният управител – тв филм /8, последен епизод/(14) 22:20 Какво ще се случи – документална поредица 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл – тв филм /12, последен епизод/(12) 00:15 История.bg – Александър Батенберг – първият, младият, прогоненият /п/ 01:15 Отблизо с Мира /п/ 02:10 Нощният управител – тв филм /8, последен епизод/п/(14) 03:05 Чуй Земята /п/ 03:15 Какво ще се случи – документална поредица/п/ 03:40 Днес и утре 04:10 Извън играта /п/ 04:55 Законът на Дойл – тв филм /12 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.12 06:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм, с.1 (2016) 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.,2 еп.4 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.27 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, еп.9 17:00 bTV Новините 17:25 “Домашен арест” – сериал, еп.16 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.76 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.71 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.48 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.16 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Луцифер” – сериал, еп.5 01:00 “Стрелата” – сериал, еп.8 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.2 – 5 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.5 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.6 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.9 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.2 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп.5 13:00 “Убийствен финал” – трилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите Джоузи Лорън, Найъл Матър, Шона Джоханесен, Сара Стрейндж и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.6 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.7 17:00 “Изчезнали” – сериал, еп.6 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.3 19:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Стрелецът” – екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+] 00:15 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.10 01:15 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.10 02:15 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.6 03:15 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.19 04:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.3

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.3, 4 10:00 “Събудих се в Мексико” – приключенски, комедия (САЩ, 2014), режисьор Скот Армстронг, в ролите Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Уудуърд, Алисън Бри, Роза Салазар и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Играчи” – сериал, еп. 7 и 8 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.5, еп.24, с.6, еп.1 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.6, еп.8 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.30 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.43 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.11, 12 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.2, еп.12, 13 00:00 “Събудих се в Мексико” /п/ – приключенски, комедия (САЩ, 2014) 02:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Пролет с вкус на ягоди” – с уч. на Зоуи Мур, Филип Дейн, Лорета Щерн и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, втори ден /п/ 13:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 3-ти епизод /п/ 14:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Фуенлабрада – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Рединг – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Нотингам Форест – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, втори ден /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ – централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *