ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 АПРИЛ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл 16-сериен тв филм /Канада, 2013г./, 5 сезон, 1 епизод, в ролите: Алан Хоуко, Шон Макгинли, Линда Бойд, Кристин Пелерини и др. (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Благуните детски тв филм /2 сезон, 12 епизод/ 15:25 Давай, Астробой! анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Достоевски тв филм /8, последен епизод/ (14) 22:55 Евровизия 2021 – клипове 23:00 По света и у нас 23:30 Смяна на местата 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:50 Знаете ли, че … 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Законът на Дойл тв филм /5 сезон, 1 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.24 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3 еп.21 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.71 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4 еп.14 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.78 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.7, 8 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.120 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.19

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8,14, 15 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “По средата” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 10:00 “Фъстъчета: Филмът” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015), режисьор Стив Мартино 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4,23, 24 19:00 “По средата” – сериал, с.8,16 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.8,9 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8,2 22:00 “Хотел Елеон” – сериал,,21, с.2,1 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4,19, 20 00:00 “Фъстъчета: Филмът” /п./ – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015) 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

bTV Action

05:00 “Монк” – сериал, с.7,15 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3,6, с.4,1 – 3 08:00 “Монк” – сериал, с.7,15 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2,15 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4,13 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал,,2 12:00 “Супергърл” – сериал, с.5,9 13:00 “Грешният съпруг” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Бен Майерсън, в ролите: Рик Коснет, Ранди Краудър, Шарлът Греъм, Форест Хофман и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.7,16 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2,16 17:00 “Супергърл” – сериал, с.5,10 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал,,3 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4,14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, с.2,3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Киану” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др. 00:00 “Наркос: Мексико” – сериал, с.2,3 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал,,3 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4,14 03:00 “Супергърл” – сериал, с.5,10 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2,16

Nova TV

05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 2 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Мидълзбро Чемпиъншип – /п/ 12:00 Баскетбол: УНИКС – Парма ВТБ лига – /п/ 14:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 15:00 Новини 15:05 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 15:30 Баскетбол: Енисей – УНИКС ВТБ лига – директно 17:30 Футбол: АЕК – Панатинайкос Супер лига на Гърция – /п/ 19:30 Хокей на лед Континентална хокейна лига, финал, мач №3 – директно 22:00 Новини 22:05 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE (2021) 23:00 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 23:30 Футбол: Арис – ПАОК Супер лига на Гърция – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка /п/ 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огнянов – избрано 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *