Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 МАЙ

 БНТ

05:00 Какво ще се случи? документална поредица/п/ 05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Началото: Пътешествието на човечеството документална поредица 13:30 Културното наследство на България документална поредица 14:00 Малки истории 15:00 Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Музика, музика… музикално-образователно предаване/п/ 17:30 В близък план 17:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Епопея на забравените: Ода за Паисий 19:05 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Каменната гора игрален филм /България, 1987г./, режисьор Иля Велчев, в ролите: Евелина Борисова, Любомир Бъчваров, Цанислав Стойков и др. 01:25 Култура.БГ /п/ 02:25 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:35 Дойче веле: Шифт 03:50 Туристически маршрути /п/ 04:20 Още от деня /п/    

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.6 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.7 14:50 “Спасители в планината” – сериал, с.11 еп.5, 6 16:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.53 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.91 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.19, 20 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, еп.17, 18 00:30 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.14 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.121

 Nova TV

05:30 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе”- предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза”(премиера)- сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 , финал 21:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 22:00 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

 bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2 еп.11 – 13, с.3 еп.1 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.4 09:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.10 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.19 11:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.13 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3 еп.15 13:00 “Беулф” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2007), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Рей Уинстън, Криспин Главър, Анджелина Джоли, Робин Райт, Антъни Хопкинс, Лесли Земекис, Джон Малкович, Крис Копола, Брендън Глийсън и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.5 16:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.11 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3 еп.16 (последен) 18:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4 еп.20 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4 еп.17 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Нощ в музея: Битката за Смитсониън” – комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор Шон Леви, в ролите: Бен Стилър, Оуен Уилсън, Ейми Адамс, Ханк Азария, Робин Уилямс, Стив Куган, Рики Джървейс, Джон Бърнтол, Рами Малек, Бил Хейдър, Джей Барушел и др. 00:00 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.17 01:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.14 02:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.20 03:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3 еп.16 04:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.11

 bTV Comedy

05:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 06:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.20, 21 07:00 “Тя е баща ти” /п/ – сериал 08:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Баща на четирима: Запознай се с японците” – семеен, комедия (Дания, 2010), режисьор Клаус Биер, в ролите: Нилс Олсен, Сизе Микелборг, Катрине Кайсен, Якоб Паулсен и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 15:30 “Тя е баща ти” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4 еп.17, 18 19:00 “Тя е баща ти” – сериал, еп.10 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.7 еп.8, 9 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6 еп.20, 21 00:00 “Баща на четирима: Запознай се с японците” /п/ – семеен, комедия (Дания, 2010) 02:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Динамо Москва – Спартак, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Арсенал – Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Баскетбол: Уникаха – Сарагоса, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: УНИКС – Химки, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Шефилд Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити, първи полуфинален мач за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора, полуфинален мач за Купата на краля /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

 Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Денят на живо” -/п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:25 Документален филм на КАНАЛ 3 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *