ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 НОЕМВРИ

БНТ
05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Тайните на войната – документална поредица /3 епизод/ 13:30 Една жена, един мъж – документален филм /България, 2006 г./, режисьор Галина Кралева 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /29 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Виктор Тот Арура Трио и Силует & Винкс /Унгария-САЩ/ Международен джаз фестивал – Банско 2019 00:35 Скандалните приключения на лорд Байрон – документален филм /2, последна част/ (14) 01:25 Култура.БГ /п/ 02:25 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:25 Тайните на войната документална поредица /3 епизод/ /п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.24 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.61 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.16 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3, еп.8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.18 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.28 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица, еп.12 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.14 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.10 01:30 “Друговремец” – сериал, с.4 еп.10 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.1

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.17 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.17 – 20 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.13 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.17 10:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.4 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.12 12:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4, еп.3 12:30 “Хелбой II: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.14 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.18 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.8 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3, еп.5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.11 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса Патаки и др. 00:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.11 01:30 “Готъм” – сериал, с.3, еп.5 02:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.14 03:30 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.8 04:30 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.13

bTV Comedy
05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, еп.6, 7 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 11, 12 10:00 “Героите на джунглата” – анимация, приключенски (Франция, 2017), режисьор Давид Ало 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Фитнес” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.109 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.1, 2 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.18, 19 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.8 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.6 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.4, 5 23:00 Премиера: “Мис Сладкиш” – сериал, еп.17, 18 00:00 “Героите на джунглата” – анимация, приключенски (Франция, 2017) 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 Студио “Игри на волята: България” 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Авангард – Автомобилист, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Транмиър Роувърс – Уикъмб Уондърърс, мач от английската Лига 1 /п/ 14:00 Баскетбол: Нижни Новгород – Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Брадфорд Сити – Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 13-и епизод /п/ 18:30 Хокей на лед: Йокерит – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Футбол”, директно 21:45 Футбол: Фулъм – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, директно 23:40 Студио “Футбол”, директно 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *